Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet tüdőgyulladmsom? "csikiz...

Lehet tüdőgyulladmsom? "csikiző" irritáló érzés van a tüdőmben, és állandóan köhögök.

Figyelt kérdés
Kicsit nehéz leírnom ezt. Mielőtt köhögnék, előtte gyakran érzem, hogy a tüdőmnél valami összehúzódna, ez valami elég rossz irritáló érzés, talán a légszomjhoz hasonlít. És nem fáj, de "érzem" a tüdőmet, bár lehet, hogy ezt a sok köhögésnek lehet tulajdonítani. Mert ha rám jön a köhögés, akkor nagyon nehéz abbahagynom, szinte állandóan köhögök, csak néha nyugszik meg. Azt kihagytam, hogy száraz köhögés, de néha "ugatóssá" válik, amikor nagyon köhögök. Ha beszélni kezdek, akkor is érzem ezt a folytogató érzést, és köhögni kezdek. Az egész betegség elején rengeteg váladék volt a garatomban, amit nem nagyon tudtam kifújni, mert nem az orromba folytak le. Két napig 38-38,5 volt a lázam, most enyhébb hőemelkedések vannak. Orvostól kaptam antibiotikumot, de csak a torkomat nézte meg, amire azt mondta nem is piros annyira, pedig iszonyat fájt. A tüdőmet pedig sose hallgatja meg, bár akkor még nem is köhögtem. Nem úgy mint most, mostmár teljesen kifáraszt az állandó köhögés. Szerintetek mi ez?
2011. jún. 18. 06:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem vissza kellene menned a dokihoz, ott elmondani ezeket a tüneteket, és kérni tőle, hogy legalább hallgasson meg.
2011. jún. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!