Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért fájhat a hasam 2 oldalt,...

Miért fájhat a hasam 2 oldalt, és a derekam, néha lejjebb a hasüregnél?

Figyelt kérdés

Már majdnem több mint 2hete fáj a hasam 2 oldalt, és a derekam 2 oldalt! Néha a hasamnál lejjebb is fáj. Zsibogó, égő fájdalmat érzek! Orvosnál nem voltam, mert néha pár napra elmúlt, de utána ujjra jelentkezett! :/


Én felfázásra tippelek! Szerintetek mi lehet a baj?

Van valami tipp?


F/22


2011. jún. 25. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Megjön a menzeszed.. :D

Na jó, viccet félretéve, távban nem lehet tudni, hogy mi bajod van. Szerintem menj el ügyeletre, mert nem játék :S

2011. jún. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanezzel a tünetekkel mentem el, és pár kocogtatás után az orvos kijelentette: vesegyulladás. Ha nem kezdek el antibiotikumot szedni rá, akkor a következő lépés a véres vizelet és a késszúrás szerű érzések lesznek.
2011. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha nő a kérdező, lehet ovulációs fájdalom is. De így vizsgálat nélkül, bármi, hiszen a leírás is szubjektív és a fájdalom érzet és erősség is egyedi.Marad az orvos.
2011. jún. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Férfia a kérdező!


Voltam ma orvosnál!

Nyirokcsomó duzzanat miatt fáj a hasam! Hogy hogy azt nem tudom, de valóban fáj ott a torkomnál is. Egy pár héttel ezelőtt éreztem hogy fáj, de nem foglalkoztam vele. Utána meg már nem is fájt, de most hogy megnyomkodta picit megint fáj, érzékeny. Van valami vírus ami ezt csinálja! Nem értek én ezekhez az orvos mondta! Kaptam 3féle gyógyszert No-spa, Algopyrin, Cifran. Most gyógyulgatok! :)


Köszönöm szépen a válaszokat!

2011. jún. 26. 13:37
 5/5 A kérdező kommentje:

21:06


Az durva! Én adtam pisit is! Nem talált benne semmit!

Szerintem próbálj meg másik orvost! Vagy azóta javult valamit?

2011. jún. 26. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!