Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg igaz hogy a HIV...

Tényleg igaz hogy a HIV vírusra hatásos a sima C vitamin?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok hív pozitív, de már olvastam olyanokat hogy a C vitamin nagyon hatásos ellene csak azért nem reklámozzák mert XY cégnek nem érdeke és elesne egy halom pénztől. Ez igaz? Egyáltalán mit tesz a C vitamin (vagy ha más egyszerű dolog van ellene) a vírussal?


Vagy csak hiedelem, pletyka az egész, mindenféle hazugság történet? Nektek mi a véleményetek?


Egyáltalán az ilyen egyszerű anyagok mit tudnak pl az AIDS vírussal tenni?


2011. jún. 26. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tud tenni, ez ilyen összeesküvés-elmélet. A HIV nagyon ügyesen elbújik a T-lymphocytákban, még a többi immunsejt sem tud vele mit kezdeni. -Egy gyógyszerész-
2011. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mert én vhogy nehzezen hiszem el h csak azért nem reklámozzák mert XY-nak nem érdeke....
2011. jún. 26. 19:47
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor igaz h csak egy pletyka az egész :D
2011. jún. 26. 19:47
 4/13 A kérdező kommentje:
Mert ezt azzal fűzték össze h sima C vitamin meggyógyított egy rákos beteget....
2011. jún. 26. 19:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a rákos beteg meggyógyult és C-vitamint szedett, de hogy nem attól gyógyult meg az is tuti.
2011. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Jó hát énis erre gondoltam:D


De rengeteg olyan rosszindulatú ember van hogy mert "él egy ember aki ismeri az AIDS ellenszerét de nem mondja el mert XY rengeteg haszontól elesne" ez akkor a hülyeség....de nem gondolnak bele hogy ha ez lenne akkor pl az USA nem költene dollár trilliókat az egészségügybe és gyógyszerkutatásba.

2011. jún. 26. 19:57
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
a c-vitamin a rák ellenszere, de nem a tablettákra kell gondolni, intravénásan adagolt több 10ezer milligramm, orvosi felügyelet alatt. és ez nem összeesküvés elmélet, igazad van, a gyógyszerlobbi soha nem fogja hagyni, hogy ezek napvilágra kerüljenek, mert ez is egyfajta maffia
2011. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom, hogy ezen mind az orvosok, mind a gyógyszerészek, tehát akik értenek hozzá, mosolyognak. Ugyanis senki nem gondolhatja komolyan, hogy akár megadózisú c vitamin majd szépen bemegyek a sejtbe, majd ott a vírust arra készteti, hogy ne kódolja át a sejt genetikai állományát.
2011. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért kicsit érdemes utánanézni miről is beszélünk.
2011. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem igaz. Bár ilyen egyszerű lenne...
2011. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!