Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 12 hetes terhesen voltam...

12 hetes terhesen voltam toxoplasma vizsgálaton és az értékek a következők lettek! IgM.2.7 pozítív IgG:határérték IgA:határérték Elkezdtem rá szedni a rovamycine filmtablettát! Lehet a babának valami baja?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom!Akinek volt már hasonló eredménye a segítségét kérem,hogy mi tévő legyek?Mert minden napom idegeskedésből áll,nehogy a baba megfertőződjön!
2011. júl. 15. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott?vagy csak megkaptad a leletet aztán értékeld ki magadnak ?az érdekes
2011. júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos,hogy szerinte nem lesz gond!Ha időbe észre vettük!De ettől nem vagyok még nyugodt!
2011. júl. 15. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz,és kérdezz rá,de jobb lenne,ha esetlej valami maszekhelyre mennél,vagy egy barátot kérdeznél meg,akinek van orvos ismerőse,vagy ő maga orvos,mert szerintem nem jó terhesség alatt gyógyszert szedni,meg a terhesség alatt betegnek sem jó lenni...
2011. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Menj genetikai tanácsadóba!!!!

MinélHamarabb!

És ha kell szedj antibiotikumot, ne félj olyat fognak felírni amitől a babaának nem lesz baja, nagyobb gond, ha friss fertőzésed van. Egyébként a toxoplazma ferőzésen a lakosság nagy része átesik én is, komolyabb tünetek nélkül, a terhességre csak friss fertőzés esetén veszélyes, de akkor eléggé. Szerintem valamelyik szülészeti klinika genetikai tanácsadójában tudnak segíteni, én a SOTE I. sz. női klinikáját javaslom, de ez csak szubjektív vélemény.

2011. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat!!
2011. aug. 2. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!