Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megcsípett egy méhecske a...

Megcsípett egy méhecske a fejtetőmön, és 1-2 hétig nagyon meg voltak duzzadva a fülem mögötti nyirokcsomók és a tarkóm feletti rész. Aludni is alig tudtam tőlük, mert fájt. Ez azt jelenti, hogy allergiás vagyok a méhcsípésre?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
vidd el orvoshoz ír fel kenőcsöt engem is megszokott csipni /és hasonlo a helyzetem nekem is bár mikor megmutatam orvosnak az nem mondta hogy allergiás lennék rá/
2011. aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Orvosnál voltam vele, de a kenőcsöt sajnos nem tudtam használni (a mellékhatásai miatt). Csak azért kérdeztem rá, hogy nem lehet-e allergia, mert azt hallottam, hogy az allergiásoknál csípésről-csípésre egyre súlyosabbak a tüneteik, engem pedig 2 éves korom óta most csípett meg először méh. De ezek szerint nem allergiás reakció. :) Még egyszer köszi szépen a választ!
2011. aug. 6. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:

az előző vagyok...

nekem adott egy elocom nevü kenőcsöt és az hatott de az csak iratva lehet venni...

2011. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!