Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek ez ellen a hasmenés...

Mit tegyek ez ellen a hasmenés ellen?

Figyelt kérdés

Kb vasárnap óta megy a hasam. Akkor még csak fájt majd mehettem a wc-re, de nem volt híg.

Tegnap este már az volt. Ma már 3szor voltam :S

Ilyen még sosem volt velem, hogy semmi sem marad bennem.

Orvoshoz nem tudok menni. Hogy kezeljem magam itthon?


2011. aug. 24. 09:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/152 anonim ***** válasza:
100%
egyél kekszet
2011. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/152 anonim ***** válasza:
81%

Diétázol? Főtt krumpli, főtt rizs, főtt répa, sok folyadék, de nem víz, mert kimossa belőled a pontosan nem tudom miket, azt, amiket kajával pótolnál, de mivel kijön belőled nem pótolja. (Ásványi anyagok?) Szóval cukros lötyik, tea, cukros kóla pl. nagyon jó gyomorbajra.

Mást ne egyél, max. még üres pirítóst fehér kenyérből és kekszet (háztartási, nem mindenféle zab meg ilyenek).

Ha még így sem múlik, kénytelen leszel orvoshoz menni, mert 3 nap alatt el kellett volna múlni.

Hasfogót ne szedj, mert ha nem jön ki, akkor meg belül okoz gyulladást.

2011. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/152 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Eddig ásványvizet ittam..akkor azt ne?

Most csinálom a főtt krumplit és a teát.Ahhoz vettem normaflore-t. Kekszem van, meg étcsokim.


Orvoshoz nem tudok menni, mert most szűnt meg a tb ellátásom, a csekket meg még nem kaptam meg,hogy befizethessem.

2011. aug. 24. 09:56
 4/152 anonim ***** válasza:
100%
Nekem karácsonykor két és fél hétig ment a hasam! Nem tudom, hogy mitől! Az első héten nem szedtem rá semmit sem, aztán a második héttől széntablettát, amitől elmúlt, de nagynehezen. Amúgy nekem ritkán van hasmenésem, de vasárnap óta nekem is hasonlóak a tüneteim, én is írtam ki evvel kapcsolatban egy kérdést, belinkelem: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas.. Én is várom a válaszokat! :SS De kezdek aggódni, nehogy megint két hétig tartson, mint múltkor. Akkor is lefogytam 4 kg-t, amitől szörnyen néztem ki, meg anyira legyengültem, hogy az nem igaz.
2011. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/152 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Én most ettem egy kis krumplit és iszom a normaflore-t teával. Most kicsit jobban vagyok.


Láttam valaki írta nálad a kínait...Én is azt ettem vasárnap, úgyhogy lehet az okozta. Eléggé olajos volt, de lehet a gomba tette, ami benne volt:S Hát nem tudom...fogalmam sincs.


Remélem mielőbb jobban leszünk :)

2011. aug. 24. 10:43
 6/152 anonim ***** válasza:
100%
10:30-as vagyok! én is nagyon remélem! én is iszom egy normaflort! 2 dl folyadékba kell önteni?
2011. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/152 anonim ***** válasza:
100%
találtam itthon normaflort, és teával szeretném bevenni. cseresznye-vanília-tejszín ízű teával bevehetem?
2011. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/152 anonim ***** válasza:
100%
jajj, bocsi, hogy ennyi hozzászólást írok ide, de ha beveszem evvel a teával, akkor nem erősödik fel a hasmenés? összetevői:hibiszkusz, alma, csipkebogyó, aroma (cseresznye-vanília-tejszín), édes szederleve, rózsaszirom
2011. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/152 A kérdező kommentje:
Nem tudom, a betegtájékoztatóban nem írt ilyenről. Én egy csészényi erdeigyümis teához kevertem hozzá. De azt nem ízesítettem.
2011. aug. 24. 11:10
 10/152 A kérdező kommentje:
Zöld teát ne igyál! Az eleve salaktalanít!
2011. aug. 24. 11:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!