Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek ez ellen a hasmenés...

Mit tegyek ez ellen a hasmenés ellen?

Figyelt kérdés

Kb vasárnap óta megy a hasam. Akkor még csak fájt majd mehettem a wc-re, de nem volt híg.

Tegnap este már az volt. Ma már 3szor voltam :S

Ilyen még sosem volt velem, hogy semmi sem marad bennem.

Orvoshoz nem tudok menni. Hogy kezeljem magam itthon?


2011. aug. 24. 09:39
 101/152 anonim ***** válasza:

tök jó, hogy kibékültél a barátoddal! remélem sokáig együtt lesztek még, és nem lesz több ilyen köztetek! :)

4 kerületben lakom. És te? :))


na, most mindenhová tettem ékezetet, büszke vagyok magamra! XD

2011. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/152 A kérdező kommentje:

Megvan az új gép? :)

XIX.ker

2011. okt. 28. 17:29
 103/152 anonim ***** válasza:
megvan, de még nincs internet rajta. ma jön az unokatestvérem, aki ért az ilyen elektronikus kütyükhöz, és megcsináljuk az internetet és telepítünk rá programokat, vírusfigyelőket stb.
2011. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/152 anonim ***** válasza:

amúgy most pont az figyelgetem, hogy a százalékom egyre megye lefelé. :// 86-ról indult, aztán 85 lett, és most, amikor megnéztem, akkor márcsak 83. XXD


megfigyeltem, hogy azokat a válaszokat szokták felpontozni, amik viccesek és nem hasznosak.

2011. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/152 A kérdező kommentje:
MSN-t is telepítsen fel! :D
2011. okt. 29. 19:04
 106/152 A kérdező kommentje:

Pontoztam 1-2 válaszod, amint látom felment 84%-ra :)


Egy hét múlva megyek fel Pestre. Tali?

2011. okt. 30. 15:14
 107/152 anonim ***** válasza:

szia!


bocsi, hogy ilyen későn válaszolok, de az utóbbi napokban nagyon szarul voltam, betegeskedtem. 39.5°C-os lázam volt, köhögtem, aztán a gyógyszertől kiütésim lettek, de már jobban vagyok. vagyis teljesen jól vagyok, kicsit köhögök még, de majd elmúlik.

igen meg van a gép, MSN is van rajta, fel is fogok rá regisztálni. :)

dejóó! budapestre jössz? igen egy tali tényleg kéne...hétköznapjaim eléggé be vannak havazva, de hétvégén ráérek. ezen a héten meg elutazom, úgyhogy bocsi, hogy nem írok majd vissza, hétvégén jövünk haza. :) szóval akkor a tali majd jövőhétvégén lenne jó, de majd addig úgyis beszélünk.


láttam az emailedet is, válaszom: igen, fent vagyok fb-on, majd bejelöllek. :DD


amúgy tudnánk itt is levelezni, mert megújult a gyik, és kialakult ez a levelezőrendszer is, tehát e-mailozgatás helyett itt egyszerűbb lenne, nem??



amúgy hogy vagy? minden rendben?

2011. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/152 anonim ***** válasza:
ja igen! és köszi a pontozgatást! :)
2011. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/152 A kérdező kommentje:

Szia!


Sajnálom, hogy beteg voltál/vagy. Remélem mielőbb jobban leszel :)

A hétvégék nekem is jók,legalább elszabadulok a családi összejövetelekről :D

Majd még egyeztetünk hogy hol és mikor :)

Facebook-on jelölj csak, meg msn-en- mindkettőn azzal az e-mailcímemmel vagyok regisztrálva, amiről az e-mailt is küldtem.

A pontozgatást meg szívesen :)

2011. nov. 1. 15:23
 110/152 A kérdező kommentje:
Mizu veled?
2011. nov. 10. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!