Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek ez ellen a hasmenés...

Mit tegyek ez ellen a hasmenés ellen?

Figyelt kérdés

Kb vasárnap óta megy a hasam. Akkor még csak fájt majd mehettem a wc-re, de nem volt híg.

Tegnap este már az volt. Ma már 3szor voltam :S

Ilyen még sosem volt velem, hogy semmi sem marad bennem.

Orvoshoz nem tudok menni. Hogy kezeljem magam itthon?


2011. aug. 24. 09:39
 131/152 anonim ***** válasza:
huupsz! el is felejtettem megkérdezni, hogy neked hogy telt a szilveszter?
2012. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/152 A kérdező kommentje:

Szia!


Végigaludtuk,mert párom másnap hajnalban kezdett.

Amúgy sem mentünk volna sehova, max tűzijátékot nézni, úgyhogy nem maradtunk le semmiről :)

Én megfogadtam,hogy leteszem a nyelvvizsgát, utána lehet,hogy majd korrepetálok is,keresek majd valami hobbit is és lehet jótékonykodni is eljárok majd valamelyik állatmenhelyre. Ha van kedved gyere velem :)

2012. jan. 4. 19:11
 133/152 anonim ***** válasza:

szia!


huuh, köszi a meghívást! most ebben az évben és jövőre az érettségire hajtok! mostanában sok a vizsgám. :/

meg idén (11-kes vagyok) előrehozott érettségik közül leteszek párat, hogy jövőre majd nem kelljen annyit. :)


de január vége fele szabad leszek, utána már csak tavasszal lesz vizsgám, ami az érettségi.

majd január vége felé, legkésőbb február elején összefuthatunk valahol. )

2012. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/152 A kérdező kommentje:

Szia!


Zsúfolt egy éved lesz :) Majd drukkolok :)

Én most gondoltam elkezdek kreatívkodni(ékszert csinálni), amivel szerzek egy kis plusz pénzt. Remélem mire összefutunk már tudok majd mutatni párat :)

2012. jan. 6. 17:47
 135/152 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyos helyes! Így tovább! Én is remélem, hogy láthatok párat. Anyukámnak is ez a hobbija. :) Ő kb. egy éve kezdte, de már rengeteget csinált, ő nagyon szereti, szerintem neked is tetszeni fog ez a hobbi. :)
2012. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/152 A kérdező kommentje:

Szia!


Én ilyeneket szeretnék csinálni, de egyelőre nem tudom,hogy honnan szerezhetek hozzá alapanyagot:


[link]

2012. jan. 7. 18:21
 137/152 anonim ***** válasza:

ja, anyukám nem ilyeneket csinál, hanem ilyeneket:


[link]

2012. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/152 A kérdező kommentje:

Minden elismerésem az övé :)

Nekem ne lenne hozzá türelmem :D

2012. jan. 7. 18:42
 139/152 anonim ***** válasza:

szia!

nekem sem lenne hozza turelmem. :)


kedden és penteken vizsgam lesz!

a kedditol nagyon felek, a penteki konnyu lesz.

keddire meg meg kell tanulnom 30 tetelt, a pentekit meg egyszer atolvasom es tudom, az konnyu.

drukkolj!


miujsag?

2012. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/152 A kérdező kommentje:

Szia!


Drukkolok, persze :)

Múlt héten voltam kreatív boltban, de aztán megláttam az árakat és hörögve,ájuldozva tántorogtam ki.

Ma visszamerészkedtem és végül is vettem fülbevalóhoz akasztót(amit a füleden átdugsz). Gondoltam a dísz részét megcsinálom magam pet-palackból,de épp az előbb győzött le...Úgyhogy most meg az agyvérzés szélén állok.

Azt hiszem felhagyok a kreatívkodással, mielőtt tönkre tesz :P

Majd írj,hogy hogy sikerültek a vizsgáid! :)

2012. jan. 14. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!