Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek ez ellen a hasmenés...

Mit tegyek ez ellen a hasmenés ellen?

Figyelt kérdés

Kb vasárnap óta megy a hasam. Akkor még csak fájt majd mehettem a wc-re, de nem volt híg.

Tegnap este már az volt. Ma már 3szor voltam :S

Ilyen még sosem volt velem, hogy semmi sem marad bennem.

Orvoshoz nem tudok menni. Hogy kezeljem magam itthon?


2011. aug. 24. 09:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/152 A kérdező kommentje:
Este vettem be 3 széntablettát, azóta egyszer sem ment a hasam. De azért még diétázom.
2011. aug. 25. 12:27
 22/152 anonim ***** válasza:
nekem a hasam még mindig csikar, délelőtt ment a hasam megint de most nem volt olyan nagyon híg. hirtelen ámjött elmentem wc-re, és igaz nem olyan híg, mint tegnap, de ez még sajnos hasmenés! :( én ma már ettem mindenfélét, olyat is, amit szerintem nem szabadott volna még, de nem megy a hasam. te? azóta jobban vagy?
2011. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/152 anonim ***** válasza:
most értünk haza, de előtte beugrottunk egy cukrászdába fagyizni, és én nagyon megkívántam a fagyit, meg gondoltam, hogy úgyse lehet belőle baj, ezért ettem. viszont közben megint az a hülye hascsikarás rámjött, aztán, amikor hazaértünk hasmneésem volt már megint! :((
2011. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/152 A kérdező kommentje:

Ma egész nap csak főtt,sózott krumplit ettem és teát ittam 2 normaflorral.Ma már nem volt hasmenésem, de még nem merek kockáztatni. Jah, egy dörmi kismackónak nem tudtam ellenállni:D

Min. 2-3 napig neked is diétáznod kellene. Vagy bevenned 3 széntablettát egyszerre.Nekem szinte szorulásom volt tőle reggel :S (mondjuk én 22 éves vagyok,nem tom neked mennyit kéne, talán 2-t)

2011. aug. 25. 21:52
 25/152 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok. vettem be én is 3-mat, bár ma már nem volt hasmneésem, de a széntabletta fertőtlenítő is, úgyhogy egy kis fertőtlinítés sosem árt! :))
2011. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/152 A kérdező kommentje:
Tegnap teljesen jól voltam, de ma reggel hasfájásra ébredtem. Széntablettával kezdtem a napot, bár már 2 napja nem megy a hasam. Este már ettem pirítóst vajjal és sonkaszalámival, meg ittam multivitamint, de asszem ma is inkább nagyrészt még diétázni fogok.
2011. aug. 27. 09:47
 27/152 A kérdező kommentje:
Hogy vagy? Neked nem fáj a hasad? Vagyis nem fáj nekem, csak érzem, hogy valami nincs rendben.
2011. aug. 28. 21:37
 28/152 anonim ***** válasza:
szia! hát én napi 3x 5-6 széntablettát veszek be. pénteken nem volt egyáltalán székletem, tegnap este volt, de az még nem volt teljesen szilárd (széntablettával sem!! :(), hanem közepes álllagú volt. ma kétszer voltam wc-n, és ugyanolyan állagú, mint tegnap. nem fáj a hasam. te hogy vagy?
2011. aug. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/152 A kérdező kommentje:
Vacakol a gyomrom, úgyhogy felmerült bennem, hogy el megyek dokihoz.Hasmenésem már nincs, csak ez a szar érzés a hasamban zavar :S
2011. aug. 29. 14:18
 30/152 anonim ***** válasza:
nekem tegnap még hasmenésem volt, ma még nem voltam wc-n. tegnap alig ettem valamit. ma pedig ittam egy korty pálinkát, mert az fertőtlenít, meg vettem colát, azt is iszogatom, mert elvileg az is jó a gyomorbajokra! bár lehet, hogy manapság már ízfokozóval csinálják nem tudom...:)
2011. aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!