Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek ez ellen a hasmenés...

Mit tegyek ez ellen a hasmenés ellen?

Figyelt kérdés

Kb vasárnap óta megy a hasam. Akkor még csak fájt majd mehettem a wc-re, de nem volt híg.

Tegnap este már az volt. Ma már 3szor voltam :S

Ilyen még sosem volt velem, hogy semmi sem marad bennem.

Orvoshoz nem tudok menni. Hogy kezeljem magam itthon?


2011. aug. 24. 09:39
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/152 anonim ***** válasza:
és? minden rendben van már? vagy még megy a hasad?
2011. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/152 A kérdező kommentje:
Most már semmi sem hajt meg, de azért még a napi 1wc-zés alakulhatna.....
2011. szept. 22. 17:15
 63/152 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta? Remélem már elmúltak a panaszok...
2011. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/152 A kérdező kommentje:

Szia!


Tegnap meg ma hajnalban is arra keltem, hogy mennem kell a wc-re, úgyhogy holnap telefonálok az orvosnak, hogy utaljon be ide-oda.

Furcsa, mert bármit ehetek nap közben, nem lesz tőle bajom, viszont hajnalban eléggé rosszul voltam :S

Most már a vérvételt is szívesen bevállalom, csakhogy kiderüljön, pedig félek a tűtől :P

2011. szept. 25. 13:50
 65/152 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel...ez a hülye hasmenés...olyan idegesítő. Nem? Amúgy én is rettegek a tűtől, de a helyedben a vérvételt már én is bevállalnám. ://

Nagyon sajnállak, ez nem túl kellemes. További gyógyulgtást! ://

2011. szept. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/152 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a biztatást! :)
2011. szept. 25. 14:56
 67/152 A kérdező kommentje:

Ma voltam a háziorvosnál, felírta a Normaflore-t meg a Smecta-t(iszonyatosan szar és napi 3szor be kell vennem :S ).

Holnap megyek ultrahangra, ha találnak valamit(amit a doki kétell), akkor vissza kell mennem és máshova is beutal, ha nem találnak semmit, akkor szednem kell a gyógyszereket és visszamenni a jövő héten. Még mindig vírusra gyanakodik.

2011. szept. 26. 21:29
 68/152 anonim ***** válasza:

Akkor további javulgatást! Igen, sajnos a vírusok elég makacsok, nehéz kigyógyulni belőlük. Nem lehet, hogy szalmonellád van? Mert, amikor megbetegedtél, akkor nyár volt, meleg. Ez a vírus szokott ilyen sokáig bújkálni az emberben. Igaz, még most is meleg van. :// Lázad nem volt? Mert azt olvastam, hogy a szalmonella lázzal, hasfájással, hányingerrel-hányással jár. :/


Nekem meg most pont a hasmenés ellentétje van. szorulásom van, vasárnap óta. vasárnap, amikor elvégeztem a dolgom, akkor véres volt a wc papír, tegnap már nem volt székrekedésem, de akkor is nagy wc után véres volt, sőt még ma is. mondjuk ma is szorulásom van, nem tudom mitől, pedig iszom eleget, megpróbálok egészségesen táplálkozni.


na mindegy, remélem elmúlik. :// :S

2011. szept. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/152 A kérdező kommentje:

Ha nagyon véres volt a wcpapír, akkor jobb lenen orvoshoz menned :S

De lehet, hogy 'csak' aranyered van.Bár az nem jár székrekedéssel. Próbálj meg minél rostosabb dolgokat enni pl gyümölcsök, zöldségek, vagy gyümölcsös jó reggelt-et (nekem segített) Remélem mielőbb jobban leszel :)


Én most szedem a Normaflore-t,a Smecta-t, meg Normix-ot(antibiotikum). Ultrahangon nem találtak semmit, így majd kövi héten megyek vissza a háziorvoshoz.Már 2 napja rendben vagyok, eszek rendesen :) Remélem ha abbahagyom a gyógyszereket is így marad :)

2011. szept. 28. 12:12
 70/152 A kérdező kommentje:
Na hogy vagy?
2011. szept. 29. 20:53
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!