Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet terhes egy nő egy...

Hogy lehet terhes egy nő egy AIDS-es embertől?

Figyelt kérdés

A barátom AIDS-es, és egyik nap pont arról beszéltünk,hogyan tudnék majd teherbe esni tőle, ha a spermája fertőz.

Ja és lenne még egy kérdésem, ha lenyelem a spermát, akkor is megfertőződhetek?


2009. ápr. 17. 21:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
81%
szerintem legjobb ha orvoshoz mentek mind a ketten. mármint ha te fogékony vagy a betegségekre akkor akár elkaphatod akkoris ha lenyeled, de van aki megússza. gondolom egy orvos sokkal többet tudna mondani erről nektek.
2009. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nemtudom, hogy a fertőzött sperma nemzőképes-e, de téged is valószínű megfertőz...
2009. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Terhes lehetsz tőle, de a gyereked is beteg lesz.

Am iszonyat nagy az esélye annak is, ha lenyeled, te is beteg leszel, mert elég ha egy keményebb étellel felsérted elül magad, akkor kész vége.

2009. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem ADIS, hanem AIDS!!!

Ne akarj teherbe esni tőle, mert a kisbaba is AIDS vírussal fog fertőződni.


Petranova

2009. ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
az AIDS-t okozó HIV vírus testnedvekkel terjed. ezek a vér, az ondó és a hüvelyváladék. mármint ezek azok, amikkel érintkezhetsz. nagyon kis mértékben nyállal is terjed, de az tényleg csak minimális, nem jelent akkora veszélyt. de mivel az ondó fertőz, ezért lenyelve igen, elkaphatod. ha teherbe esel tőle, a magzat is AIDS-es lesz. nyersen ez a szörnyű igazság...
2009. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Megfelelő kezelés mellett a magzat nem biztos, hogy HIV fertőzött (és nem AIDS beteg) lesz. Kockáztatni nem biztos, hogy érdemes. Ajánlom, hogy keressetek fel családtervező központot, genetikai tanácsadót, ilyen helyeken elmondják, mik a lehetőségeitek.

Ha lenyeled az ondóváladékot Te is megfertőződhetsz.

2009. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenyeled, akkor is valószínű, hogy megfertőződsz.

A gyerekről annyit, hogy én mostanság nagy kórház sorozat fanatikus lettem, és egyik részbe volt, hogy a csajszi HIV fertőzött volt, és a párjával szeretkezett, amikor kiszakadt az óvszer, és terhes lett. A doki mondta neki, hogy ha megfelelően szedi a gyógyszereket, akkor a kicsi 98%ban biztos, hogy egészségesen jön a világra. Nem tudom mennyire igaz, az csak egy sorozat, de valószínű van valóság alapja.

Ott a férfi nem lett fertőzött, mert volt rajta óvszer, viszont te megfertőződsz, ha tőle akarsz gyereket. Ez biztos.

2009. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Így van,HIV vírusos spermától te is és a gyerekeitek is betegek lesznek,ha csak lenyeled attól is,szóval ne nyeld le,remélem még nem nyelted le ugye?
2009. ápr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jézus, akkor ez így ördögi kör...:(:( ez nagyon elkeserít. És nincs valami mód arra, hogy én se és a kicsit se kapjuk meg? Egyébként még nem nyeltem le.
2009. ápr. 18. 14:03
 10/11 anonim ***** válasza:

007es vagyok:D


Sajnos nincs,mindenképp fertőzöttek lesztek,ez sajnos 100%.

Egyedül csak az a megoldás ha lombik programmal termékenyítenek meg téged.

2009. ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!