Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van a nyelvemen kb 2mm nagyság...

Van a nyelvemen kb 2mm nagyságú vadhús. Piercing miatt jött ki. a piercinget már ki is vettem, nem akartam, hogy még nagyobb legyen. Iszonyúan fáj. Mit lehetne vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Esetleg valami otthoni módszert tudnátok mondani ami elmulassza?Vagy valami krém ami segít...Nem szeretnék vele orvoshoz rohangálni,de ha azt mondjátok,hogy nem tudom magamnak meggyógyítani,akkor elmegyek egy dokihoz.
2009. ápr. 18. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fogínyemen volt vadhús. Először picike volt, 1-2 mm.. később valahogy ráharaptam, begyulladt, borsónyi lett. Orvoshoz mentem, aki szájsebészetre küldött. Maszek volt, 20 ezerért levágták... Nem fájt, kb. fél nap alatt be is gyógyult a helye. Hihetetlen gyorsan. Ja, és szövetmintát is csináltak belőle, és 3 hét múlva értesítettek, hogy jóindulatú volt. Ne halasztgasd, ha megteheted.
2009. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
égesd el
2009. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!