Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Parlagfű allergiára használ...

Parlagfű allergiára használ valaki nagy dózisú C-vitamint? Mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy adott mg koncentráció felett bármennyi vitamint is szed az ember, hatástalan lesz... Vízben oldódó vitamin, így a vizelettel kiürül...rosszabb esetbe kristályosodik a vesében. Ha mindenképpen atermészetes immunerősítést választja, próbálja ki az Echinaceae cseppeket.

Minden betegségnek lelki eredetű vonzata is van, érdemes természetgyógyászt vagy kineziológust felkeresni,amennyiben Ön hisz ebben. Az allergiaelleni gyógyszerek tüneti kezelést nyújtanak.

Jobbulást!

dr.Sz.

2011. aug. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kút ***** válasza:
100%
Kipróbálhatnád azt is hogy amikor nincs szezon eleinte csak 1-2 parlagfű levelet megeszel de olyat amit nem szennyezhetett be a kipufogógáz. Én rendszeresen eszem a parlagfüvet, ez egy újfajta fűszer.
2011. szept. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Olvastam én is a parlagfű evésről, na meg a tv-ben is volt.

Lehet jövőre kipróbálom még szezon előtt.

Este már be kellett vennem egy Allegra-t, mert halálomon voltam.Most jobb egy kicsit.

2011. szept. 1. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!