Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Cigi vs immunrendszer? (bővebben)

Cigi vs immunrendszer? (bővebben)

Figyelt kérdés

A bőrgyógyász elküldött vérvételre, most jött meg az eredmény.

Nagyon le van gyengülve az immunrendszerem, allergiás vagyok sok mindenre (0-0,5 a normális, én jó pár dologra 4 pluszt kaptam)...

Anyum mondta, hogy hogy erősítsük meg az immunrendszerem, felsorolt egy csomó vitamint, gyümölcsöt is sokat kell ennem, stb. És azt mondta cigizni sem cigizhetek.

Az tényleg nagyon rosszat tesz az immunrendszeremnek? Biztosan nem cigizhetek?:// Pedig én még nem terveztem leszokást...


2011. szept. 1. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
sajnos igen. a cigaretta folyamatos terhelés a szervezettnek. valójában minden egyes cigaretta elszívásakor mérgezési tünetek lépnek fel a szervezetben és azonnal beindul az ellen immunreakció is, csak aki hozzászokott már a cigarettához, azoknak annyira enyhe ez a folyamat, h már nem észleli. de attól még van. milőtt még azt gondolnád, hogy ádáz cigarettagyűlölő vagyok: sajnos nem. dohányzom én is, és jó ideje szenvedek a leszokással
2011. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Cigizhetsz, ha meg akarsz d*gleni. Bocsánat az ilyen durva megfogalmazásért, de látom, hogy mi folyik az egészségügyben, benne dolgozom. Ha nem fogadod meg az orvos tanácsát akkor minek mentél el?!
2011. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha allergiás vagy, akkor nem legyengülve van az immunrendszered, hanem félresiklott a működése. És ha erősíted, akkor azzal erősítheted a téves reakciókat, tehát a tüneteidet is.
2011. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Köszi :)


Második válaszoló: az orvos nem adott semmilyen "tanácsot"... elküldött vérvételre ennyi. Mivel már megvan az eredmény hamarosan megyünk.


Harmadik válaszoló: Azért vagyok elvileg ennyire allergiás meg minden mert gyenge az immunrendszerem.

2011. szept. 1. 20:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem azért vagy allergiás. Ez egy félrevezető eszme, azok terjesztik, akiknek érdekében áll, illetve akik már meg lettek erre nyerve az erre érdekeltek által.
2011. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 teglaalatt válasza:
100%

A nikotint méreganyagként tartják számon, régebben permetezőszerekben használták. Mivel egy plusz felesleges "salakanyag" a szervezetednek, biztos, hogy terheli az immunrendszeredet és a szervezetedet. Ha nem tudod teljesen letenni, oszd el öttel a cigik számát amennyit elszívsz naponta általában, és csak annyit szívj el. És igyál sok folyadékot..

Jobbulást!: )

2011. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 teglaalatt válasza:
Bocs, nem a kérdésedre válaszoltam...: ) De azért igaz amit leírtam.
2011. szept. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!