Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Immunrendszer, fertőzések

A kérdés

Hányás hasmenés mi lehet ez?

milyen gyógyszert ad rá az orvos ami nem jön ki kaphatok szurit is,hova adják kicsit parázok 23/L

2011. szept. 12. 10:16  Privát üzenet  

A válaszok
Valószínűleg valami vírus, de más is lehet. Majd az orvos tudni fogja, mi kell rá. És ha "szurit" kapsz? Nem vagy már ötéves, hogy ettől félj.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2011. szept. 12. 10:29 Privát üzenet

Virus!

Koromvirag-kamilla-gyomber. Ezekbol keszits teat, es kortyolva fogyaszd el, es izesites nelkul.

Parolt rizs, soban fott burgonya, banan, alma, yoghurt. Viszont a husleves is nagyon jo, amit szinten lassan fogsz elfogyasztani es nem egyszerre.

Jobbulast!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2011. szept. 12. 10:39 Privát üzenet
Szerintem is vírus, diétázz mint az elöttem szóló mondta, sok folyadékot igyál, teát vizet, de ne üdítöket. Ha elmennél orvoshoz is csak gyógyszert írna, ebben az esteben ritkán van szuri.Ne parázz!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2011. szept. 12. 10:54 Privát üzenet

Személyes tapasztalatból mondom, hogy aki igazán rosszul van, azt nem érdekli a szuri.

Barátom vitt dokihoz negyven fokos lázzal és hányással, durva hasmenéssel, erős görcsökkel. A kiszáradás szélén voltam.

Amikor a doki közölte, hogy sajnálja, de meg kell hogy szúrjon (tudja, mennyire parázok a tűtől), csak annyit mondtam, bármit csinálhat velem, csak legyek jobban.

És tényleg jobban lettem. :) Utána már önként álltam sorba szuriért.

Valószínű, hogy a doki gyógyszert ír fel a hasmenés ellen, vagy antibiotikumot ha baktérium fertőzésre gyanakszik.

Ezer oka lehet a hasmenésnek.

Ha nem tudsz gyógyszert bevenni a hányás miatt, akkor adhat szurit, de attól csak jobban leszel.

Ha meg csak egyszer-kétszer hánytál és nem vagy lázas, akkor nem fog szurkálni.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2011. szept. 18. 07:04 Privát üzenet
Szia!Én epés vagyok és az is produkálhatja ezeket a tüneteket sőt...Pünkösd Hétfőn epegörcseim voltam..Kétszer is kaptam "szurit" és nem is egyet, mert mind a két oldalra kaptam egyet-egyet szóval négyet egy nap... ;)

# 5/6Időpont 2011. nov. 11. 17:52 Privát üzenet
Rajtam nemrég jött ki ez a hányás-hasmenés víros, brutálisan rosszul voltam, nagyon legyengültem, kiszáradtam, amikor az első tünetektől számított kb. 6. órában orvoshoz kerültem. Kaptam szurit, és sokkal jobban lettem tőle. Utána még egyszer belázasodtam este, és 2 nap múlva jól voltam. Az injekció tehát nagyon hasznos lehet ilyenkor, ha nem marad meg benned a gyógyszer sem.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2011. nov. 27. 14:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek ez ellen a hasmenés ellen?
Hasmenés mit csináljak?
Meddig őrzi meg minőségét a széntabletta? (Carbo activatus) Hasmenés ellen nekem jó szokott lenni, de csak egy régit találtam itthon.
Ha a romlott tojásból készítünk rántottát, ak attól lehet gyomorrontásom, hasmenés, meg ilyenek? És mikor jelentkeznek a tünetek?
Cérnagiliszta megjelenésével együtt járhat a hasmenés?
Mi a jó hasmenés ellen?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Immunrendszer, fertőzések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!