Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ennyitől így meg lehet fázni...

Ennyitől így meg lehet fázni ilyen hamar?

Figyelt kérdés
Gondoltam elmegyek, és futok egyet most este.18:20-kor kezdtem el futni, és 19 óráig futottam ujjatlan pólóban meg hosszú nadrágban.Miután futottam, elkezdtem trüsszenteni, kb. 10 percenként trüsszentek, és folyik az orrom.. És nem is mondhatom, hogy annyira hideg volt, hogy ilyen gyorsan megfázzak.Remélem azért nem lesz semmi más bajom a megfázáson kívül, belázasodni nem szeretnék, de csak csak nem fogok.Lehet, hogy kéne vennem C vitamin tablettát, mert eddig még sosem szedtem.Csak sok csipkebogyóteát iszok, meg minden nap eszek citromot, meg csak ételekből viszem be a vitaminokat, de lehet, hogy jobb lenne, ha vennék C vitamint.
2011. szept. 23. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ennél lazább öltözékben voltam lent ekkor és épphogy kellemes esti hűvös volt, nemhogy hideg.

Amúgy a megfázás tünetei ennyi idő alatt nem jönnének ki.

2011. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!