Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Idén is lesz influenza+H1N1...

Idén is lesz influenza+H1N1 kombinált oltás? Beadatjátok magatoknak?

Figyelt kérdés
Én szeretném, márcsak azért is mert mindig beleesek az infuenzába, és már 2szer volt tüdőgyulladásom, s nem szeretnék mégegyszer.:8 De most nem nagyon hallok róla semmit. Nem reklámozzák, mint eddig.
2011. szept. 27. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Én nem vagyok hive az oltásoknak, szóval én biztosan nem adatom be. A H1N1 elleni vakcinát nem is merném beadatni, mert még mindig nem tudni milyen mellékhatásai lesznek,
2011. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én tavalyelőtt beadattam az egész családdal együtt. Bajunk nem lett tőle, betegek sem lettünk abba az évbe. De tavaly se raklámozták már annyira, akkor vizsont influenzásak lettünk.
2011. szept. 27. 12:37
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem nem vagyunk hívei az oltásnak.
2011. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én biztos nem adatom be. Amitóta nem oltatom magam nem kapom el az influenzát, azelőtt meg állandóan döglődtem. Inkább c-vitamint eszek. Tavaly is azt tettem. A feleségem itt szenvedett mellettem, nekem meg semmi bajom nem lett. Az influenza védőoltásokról az a véleményem, hogy kamu az egész, inkább káros!
2011. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi neked is. Tiszteletben tartom a véleményeteket, így hasznosnak is itéltem. Bár azért én bízom ezekben az oltásokban. Remélem nem hiába....
2011. szept. 29. 12:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Más, és veszélytelen megoldások is léteznek arra, hogy valaki meg tudja őrizni az egészségét. Pl erősítheted az immunrendszered ellenálló képességét életmód változtatással, ami magába foglal sokmindent, de főképp a táplálkozás megváltoztatását kívánja meg. Ez jelenti azt hogy válogatósabbnak kéne lennünk, és elhagyni azokat az élelmiszeripar által agyon-vegyszerezett és túl-finomított élelmiszernek nevezett szemeteket, amiket általában napi szinten fogyasztunk. Ezek a vegyi anyagok olyan mértékben mérgezik a természetes ételekre áhítozó testünket, ami már elviselhetetlen számára, és nem képes megbirkózni velük. Ezért, és azért mert emellett mindenféle hiányállapotokkal is küzdünk (a termények silány beltartalmi értékeit véve alapul)nem vagyunk már képesek kikerülni a megbetegedéseket. Egy szintetikus és mérgező anyagokból készülő vakcina az amúgy is legyengült szervezetű emberek esetében még halálos veszéllyel is járhat, nem erősít, hanem pont ellenkezőleg, tovább gyengíti a szervezetünket. Ezért sem akartam soha magamnak és a családomnak beadatni egyetlen egy oltást sem, sőt még a kötelezőnek tituláltakat sem szerettem volna, de sajnos nincs döntési szabadságom ebben a témában. Jól elrendezték ezt, még csak meg sem úszhatom azokat, amelyeket állami szinten elrendeltek hogy megkapjam. Mára már számos tudományos vizsgálat bebizonyította a vakcinák hatástalanságát és felesleges, sőt veszélyes mivoltát. Csakhogy a gyógyszeripar még mindig a második legnagyobb profitot termelő iparág, ezért még nagyon sok időre lesz szükség, és még nagyon sokan fognak belehalni a formaldehid és higany , és a többi veszélyes adalékot tartalmazó vakcina hatásába, mert az emberek szépen meg vannak vezetve ezek szükségességét illetően.

Elnézést hogy elkanyarodtam, de ez egy olyan komoly téma, hogy nem lehetett a véleményemet csak egy mondatban elmondani. Hogy hivatkozzak is valami tudományosra is, ezért javaslom hogy olvasd el a Védőoltások c. könyvet, melyet Neil Z. Miller írt.

2011. okt. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy részletesen kifejtetted a véleményed!
2011. okt. 6. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!