Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Immunrendszer, fertőzések

A kérdés

2-3 centis sárga folt jelent meg a jobb mellkasomon. Ez valami fertőzés lehet vagy netán a májammal van valami? Talán nem mellékesen még influenza szerű tüneteim is vannak.

2011. szept. 28. 22:43  Privát üzenet  

A válaszok
Ne ütötted meg és csak most vetted észre?

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2011. szept. 28. 23:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Biztos hogy nem ütöttem meg.Ma este vettem észre fürdés előtt.

# 2/4Időpont 2011. szept. 28. 23:11 Privát üzenet
Szerintem nincs köze a májadhoz mert a máj betegség úgy tudom először a szem fehérjét sárgítja .Nézd meg!

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2011. szept. 28. 23:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A szemem szerencsére nem sárga... köszi a gyors választ, úgy látszik ebből orvos lesz:)

# 4/4Időpont 2011. szept. 28. 23:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Candida fertőzés alkoholtól?
A karomon van egy kis lilás, de inkább barnás folt, olyan mintha megütöttem volna de nem fáj, ez nem a HIV vírus tünete?
Melyik az a fertőzés a szalmonellán kívül, amelyikkel hivatalosan eltilthatják a munkától az élelmiszerrel dogozókat?
Három napja két pici piros folt volt a makkomon, és idővel egyre jobban szétterjedt, és nagyon viszket. Mi lehet ez? Mit tegyek? Gombás fertőzés?
Régen amikor még 4 éves lehettem, lett egy szürkés folt a ball lábamon. Mostanra már elmúlt de azóta se tudom milehetett az. Valami fertőzés, vagy mi a bogár? Olan fél dm azaz 5 cm-es lehetett.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Immunrendszer, fertőzések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!