Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egészséges dolog az, hogy a...

Egészséges dolog az, hogy a barátnöm + anyja + a gyereke egy törölközöt használnak, söt még napközben a kezüket is abba törlik?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Mondjuk kéztörlő nálunk is egy van kirakva,de az tényleg csak arra van használva. Nekem nem lenne gusztusom más után törölközni ugyanabba a törcsibe... De nem vagyunk egyformák.
2009. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Sőt ha nagyon egészségesek akarunk lenni akkor egyet a lábnak egyet a hajnak és egyet a többi testrésznek kellene használnunk. Nincs több törölköző? Vagy nekik ez így kényelmes? Sok pattanása lehet a barátnődnek akkor ha így törölköznek!
2009. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólóval nagyon egyetértek. Én pl. külön törölközőt használok, amibe a kezemet, amibe az intim testrészeimet törlöm. Pórul jártam már és volt szerencsém fertőzésekhez. Amióta külön törölközőm van, nem volt ilyen bajom.
2009. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Amíg ők maguk nem hordoznak valami csúnya fertőző betegséget (itt is leginkább a nemi szervet és bőrt érintőkre gondolok), illetve az immunrendszerük jól működik, addig lényegében mind1, mert a szervezetük hárítja a kórokozók támadását.
2009. ápr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Minden nap kimossa a törülközöt !!
2009. ápr. 29. 21:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem higiénikus az, ha én beletörlöm a seggemet, utánam meg valaki az arcát. Alapvető, hogy mindenkinek külön törölkozője legyen.
2009. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok! Szerintem egyszerűbb lenne ha mindenkinek lenne saját törölközője ha nem 3-4 akkor legalább kettő és egy ilyen pici(én sem használok 4, 6m-es törölközőt, 1kicsit az arcomnak és ilyen intimebb testrészeknek eggyet, egy nagyot egy közepeset a hajamnak és még egy közepeset a lábamnak, kb. 2-3 hetente mosom vagy ha úgy látom hogy már büdös vagy elfelejtettem kiteríteni és vizesen ott állt akkor persze gyakrabban. Szerintem mindennap mosni drágább mint venni ilyen törcsiket de hát mindenki más milyen.
2009. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de ezt ök nem értik meg pedig anyagilag jól álnak !! Akkár mindennap új türölközöt tudnának venni !!!
2009. ápr. 29. 22:00
 9/9 A kérdező kommentje:
tutti igénytelenek !!!!
2009. ápr. 29. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!