Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2,5 éves kisfiam orra egyfolyt...

2,5 éves kisfiam orra egyfolytában folyik ha bejön a rossz idő. Mit adjak neki? Ajánlanátok specális orvost?

Figyelt kérdés
Az orrfolyása vízszerű és már próbálkoztunk sóterápiával, fényterápiával, igazából semmi nem használt. A gyerekorvos azt mondja, ha jön a jóidő elmúlik. (Amúgy igaz ha jó az idő nincs baja.) Szóval valmi spéci kezelés kellene, vagy gyerek fül orr gégész, Bp-en vagy a környékén.
2011. okt. 11. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Immunrendszer erősítés, ha engem kérdezel. Bérescsepp is akár, bár azt meg kell beszélni a háziorvossal ebben a korban.

Egyébként, ha valóban az volt az orvos válasza, hogy majd jó időben jól lesz a gyermek, akkor én elgondolkodnék rajta, hogy másik orvosnak is megmutassam. Lehet nem is kell speciális orvos, csak egy normális.

2011. okt. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Béres cseppet és c-vitamint most is kap.
2011. okt. 11. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Hallottam olyanról, hogy hidegallergia. Lehet, nem pont ez az, de én azért utánanéznék.
2011. okt. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hidegben mindenki többet fújja az orrát, én is világ életemben ilyen voltam.

Szobában is. De ha télen kimész az utcára, szerintem neked is szinte rögtön folyik az orrod.

Elvileg a szervezet reakciója, hogy ne tudjon kihűlni, kiszáradni a nyálkahártya. Szerintem nem kell ezzel semmit tenni, hacsak nem iszonyú extrém mértékű, nyugi. :D

2011. okt. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!