Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Antibiotikum szedése mellett...

Antibiotikum szedése mellett normális a túl alacsony (34,4-35,7) testhőmérséklet vagy ez vmi bajt jelent?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, bár én nem is akkor tapasztaltam, inkább utána.Azt hittem rossz a hőmérő.Amúgy ha nem emelkedést érzel, ne foglalkozz vele annyira.Én legalábbis azt vettem észre magamon, hoyg már fél óránként mérem, pedig sose lesz egyforma.De amúgy igen, szerintem belefér.
2011. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem folyamatosan 35-35,5 a testhömérsékletem.
2011. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem egyébként normális, de mióta szedem azóta lett ilyen alacsony.
2011. okt. 22. 14:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Mérd higanyos, vagy gerániumos lázmérővel a hődet 10 percig.

Gondolom digivel mérsz...nem jók!

2011. okt. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Higanyossal is mértem és úgy is csak ennyi.
2011. okt. 23. 08:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, kedves kérdező: miért is méred folyamatosan a testhőmérsékletedet? Valami kellemetlen érzés gyötör? Semmi rosszat nem jelent ez hőmérséklet, ha amúgy meg nem érzed rosszul magadat.
2011. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem folyamatosan mérem, hanem rendszeresen, ugyanis beteg vagyok. Igazából nem tudom, hogy a betegségem miatt érzem rosszul magam vagy emiatt. Mióta a befejeződött az AB kúra sem állt vissza teljesen, de már 35, 5 felett van. 2 eset van: vagy nagyon magas lázam van, vagy ilyen alacsony.
2011. okt. 31. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!