Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3honapja lett csinálva orr...

3honapja lett csinálva orr pircingem, steril eszközökkel, helyen. De azota többször begyuladt, ezüst a pircing, fülbe valoim is ezüstök. mi lehet az oka az állando gyuladásnak?

Figyelt kérdés
2008. márc. 17. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy nem bírja a bőröd az ékszereket. Nálam is ez volt. Nekem volt szépségpöttyöm is, de állandóan bevolt gyulladva, nem múlt el. Kikellett szedetnem.
2008. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az orrod nem biztos ,hogy bírja az ezüstöt azért mert a füled igen.Próbáld ki az orvosifémet,én is csak azt tudom hordani!
2008. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ha állandóan tapicskolod , meg nem tisztitod akkor nemérsz vele semmit ... és megsugom a betadni kb annyit ér mintha ráköpnél... célszerőbb tisztítani , 70%os orvosi alkohollal , vagy hiperrolal. nekem ez bejött.

Ám az orvosi fém tényleg hasznos ilyen szempontból. csak annyi az egytlen problémája , hogy nekem a fülemben volt egy 1.2es és 1.6osra tágult :D (patkó)

2010. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!