Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vajon így is lehet valaki...

Vajon így is lehet valaki aids-es? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Régebben kóláztam és volt egy HIV-pozitív akivel néha egy szívószálat használtunk erre a célra (orron keresztül szippantottunk egyébként).
2011. nov. 24. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

Coca vagy Pepsi? Egyébként nekem elsőre nem esett ám le.

Ha nem dugtad túl mélyre a szívószálat, akkor esélytelen.

2011. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Emlékeim szerint nem dugtam fel az agyamig XD Vagyis nagyon remélem hogy nem...
2011. nov. 24. 09:49
 3/11 anonim ***** válasza:

ha mindkettőtök megsértette a nyálkahártyát akkor esélyes, márpedig eleve a szénsavas lötty is rongálja az orr vékony nyálkahártyáját + erre a szívószál éles pereme rájön + nyilván segg részegek voltatok és gőzöd nincs róla, meddig dugdostad a szívószálat


szóval baromi jó lenne, ha elmennél szűrésre, mert nem kéne minden szexuális partnerednek továbbadni a vírust, ha esetleg fertőzött vagy

2011. nov. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
3. válaszoló, szeretlek, és irigyellek. Őszintén.
2011. nov. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló a kóla ebben az esetben egyenlő a kokainnal csak nem akartam részletesen kiírni,de miattad kénytelen leszek :D
2011. nov. 24. 10:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem most le fognak tiltani, kedves kérdező. :(
2011. nov. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kokain még jobban roncsolja a nyálkahártyát...szóval a válasz lényege nem változott
2011. nov. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen lehet.
2011. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Pedig igaza van az előttem szólónak, jobban jársz, ha elmész szűrésre! Bármennyire is valószínűtlennek tűnik, soha nem lehet tudni, persze ezért van az eszed , hogy előre gondolkodj! Persze most segíteni próbálok , nem szidni, de javaslom a szűrést!
2011. nov. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igaza van az előttem szólónak, jobban jársz, ha elmész szűrésre! Bármennyire is valószínűtlennek tűnik, soha nem lehet tudni, de ezért van az eszed , hogy előre gondolkodj! Persze most segíteni próbálok , nem szidni, de javaslom a szűrést!
2011. nov. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!