Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire nagy az esélye egy...

Mennyire nagy az esélye egy álnegatív HIV-tesztnek, illetve mennyire nagy az esélye annak, hogy összecserélik a leletemet egy másik lelettel?

Figyelt kérdés
Nem vittem magammal a számot a leletátvételre, de azt mondták, hogy "emlékeznek rám" és úgy adták oda a leletet.
2011. nov. 25. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

És nincs rajta semmi, ami utalna rád?

Az álnegatív teszt valószínűsége igen kicsi, mivel úgy vannak beállítva, hogy minél nagyobb biztonsággal kimutassák a vírust, ha jelen van. Az álpozitív esetek száma már jóval több lehet.

2011. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, mert nem kellett megadni adatot. A kérdés valahogy inkább az, hogy mennyire veszik komolyan a dolgot. Tehát, amikor azt mondják, hogy emlékeznek rám és így kiadják a leletet, akkor az valami borzalmas felelőtlenség, vagy mondjuk annyira kevés tesztet készítenek, hogy tényleg emlékezhetnek rám.
2011. nov. 25. 23:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, ezt nem tudom. De valószínűleg nem sok ilyen tesztet csinálnak.
2011. nov. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem csinálnak sok ilyen tesztet,mivel ez egy drága teszt,és az orvosoknak ha sok ilyen tesztet csinálnak akkor meg is kell indokolniuk a fejeseknek h miért van ennyi.orvostól tudom h így van.
2011. nov. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!