Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitöl fájhat a hasam bal oldala?

Fibbrizzo kérdése:

Mitöl fájhat a hasam bal oldala?

Figyelt kérdés
Elég gyakran fáj a hasam vagyis bal oldalon inkább olyan szuro fájdalom de egy idö után elmulik.Félek mert vastagbélgyulladásra gyanakszom .Ez mind az antibiotikumos kezelés után jelentkezett .Segitsetek .Hogy lehet kimutatni hogy mi a bajom ?ugy értem vérvizsgálat vagy mi?
2011. dec. 17. 17:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy gyakori hasmenés ,puffadás ,gyenge széklet .
2011. dec. 17. 17:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vmi meghajtotta a gyomrod. de egyébként én is voltam így vele, hogy fájt a gyomrom, de ittam lúgos vizet egy elmúlt :)hál' Istennek azóta nem fáj már :)
2011. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* így
2011. dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de már 5 honapja igy megy
2011. dec. 17. 17:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is menj el a háziorvoshoz, mond el a tüneteidet, ezután ő majd küldeni fog vér, vizelet, széklet vizsgálatra.

Ha mindezek meg vannak, akkor ultrahangra is küldeni kell. Ha az eredményeid jók, az ultrahang nem mutatott ki semmit, akkor visszam mész és küldeni fog gasztroenterológushoz, és/vagy vasragbéltükrözésre.

2011. dec. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!