Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lábgombára milyen házi praktik...

Lábgombára milyen házi praktikákat tudtok ajánlani? Terhes vagyok és a gyógyszertárban kapható gombásodás elleni krémek et nem igazán ajánlják.

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ecetes kénes lábfürdőt ajánl nagymamám de félő hogy az leviszi a lábadat is. Úgyhogy vagy kibírod azt a 9 hónapot a gombi elvtárssal, vagy passz. Az ilyen nailner-es körömkenegető miért nem jó?
2009. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindegyik ilyen kré,re rá van írva,hogy terheseknek ill.szoptatós anyáknak nem ajánlott.azért gondoltam megpróbálok vmi házi praktikát először.
2009. máj. 18. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem a körömkevirágzsír vált be!Házilag kell készíteni.Nekem már régóta megvan, fridzsiderben tartom.Reggel és este bekentem kb 1 héten át.Én is terhesség alatt szereztem be a gombákat.
2009. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teafaolajat, benne van a tájékoztatóban, hogy terhesség alatt is használható.
2009. máj. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az ecetes oldatot.

Hígíts fel ecetet vízzel, és vattával dörzsöld be!

2009. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Levendulaolajat. Erős gombaölő hatása van, és teljesen természetes.


Egyébként nem tudom, miért ne szabadna lábgomba elleni krémet terhesen használni. Hüvelygomba elleni gyógyszert és krémet pl szabad, sőt, az orvos fel is írja a kismamának, hogy a szülésig kigyógyuljon. Szerintem kérdezz meg egy orvost erről. Csak 41 teratogén (magzatot károsító hatású) gyógyszert tartanak nyilván, és a lábgomba elleni szerek tudtommal nincsenek közte.

2009. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Áztasd vodkában.
2009. dec. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!