Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan szüntethetném meg a...

Hogyan szüntethetném meg a hányingerem? Több info lent.

Figyelt kérdés

Pár napja délután számítógépezés közben,csokievés után elkezdett fájni a hasam. Kicsi hőemelkedésem is volt. Lefeküdtem, mert úgy gondoltam,hogy holnapra elmúlik. Sajnos nem tudtam kialudni magamat mert keltettek hogy menni kell vásárolni. Így nem is reggeliztem. A vonaton már nem kívántam semmit mert rossz volt a gyomromnak a koránkelés, a tömeg. Estére nem javult a helyzet de sikerült ennem 2 db szenvicset. Persze az se volt normális.(hambi, mézes zsömle) estére kicsit lenyugodott a gyomrom. Ma reggeltől délutánig szintén kicsit furi volt. Persze ettem redesen,pirítóst, rendes ebédet. Amikor elmentem barátnőmhöz össze vissza ettem megint. Most épp megint enyhe hányingerem van.. De probléma az hogy 3 napja, többé-kevésbé.


Azt még meg kell jegyeznem hogy sok éve nem hánytam és hál'istennek alig vagyok náthás. Képes vagyok bebeszélni magamnak hogy beteg vagyok,hányni fogok fáj a hasam. és így talán hőemelkedést is produkálhatok. Annak idején pszihológushoz is jártam emiatt. és míg nem szűnt meg ez a bebeszélés (kb 3 hónap) addig folyamatosan hányinherem volt..:(


A konkrét kérdésem az lenne, hogy ha gyomorrontás, esetleg enyhe vírus ez a hasfájás akkor hogyan szüntethető meg?


Ugyanis ha több napig áll fent a rosszullétem képesvagyok sírni és kisebb pánikrohamok is jöhetnek(mint amikor problémám volt a hányás féléstől):(


anyukám aztmondta: egyszerűen nem megyek ki levegőre.

Nemtudom igaz-e.

De nagyon kérlek titeket. Segítsetek nekem mert iszonyatosan félek attól, hogy sírokmajd, roham és a hányás bekövetkezik.

Köszike 14\l


2011. dec. 29. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Legjobb ha nem a betegsegeken gondolkodsz,annak örülj amig fiatal es egszseges vagy,de ha megis elfog ilyen hanyinger,citromos vizet ajanlok,nekem segit.

[link]

2011. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, anyukadnak igaza van,sokat menj ki levegöre,frissitsd magad,nagyon jot fog tenni,az oxigen hiany is emelygest,fejfajast,idegesseget okozhat.
2011. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az oxigénhiány esetleg hányingert is okozhat?
2011. dec. 29. 21:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, de megoldhatja a problémát egy pár napos koplalás, vagy tényleg minimális dolgot viszel be, vizet, meg mondjuk egy két kekszet megeszel.
2011. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!