Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már tényleg nem tudom elképzel...

Már tényleg nem tudom elképzelni mi ez!? Tegnap előtt arra keltem, hogy iszonyú hányingerem van, aztán fél napig hasmenésem volt, közben pedig hőemelkedésem egész nap.

Figyelt kérdés
Aztán tegnapra már csak a hőemelkedés meg a hányinger és szagundor maradt meg. De most éjszaka arra keltem, hogy úgy éreztem, mintha fújódna fel a hasam és, hogy rengeteget kell pukiznom, de már rendesen rosszul voltam, annyira feszített. Mitől lehet ez? Semmi olyat nem ettem, 2 napja rizst meg pirítóst eszem.
2012. jan. 26. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet elkaptál valami vírust, az ilyenkor gyakran meg esik.
2012. jan. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a furi, hogy a hasmenés fél nap alatt elmúlt, de pl. az, hogy baromi érzékeny vagyok a szagokra, az még most is megvan. Meg ami furi, hogy nem fáj, görcsöl a hasam, viszont a petefészkem szúr, de gondolom ahhoz nincs köze ennek.
2012. jan. 26. 09:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Enyhébb ételfertőzés.
2012. jan. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami vírus lehet. Nálam is enyhébb hasmenés. És nekem is eléggé szúrt a hasam ott lent inkább méh tájékon, mint a hasnál. 2 napig hányinger, tegnap este nagyon rosszul voltam, hánytam is, de iszonyatosan fájt a gyomrom közbe, most már jól vagyok. Szóval szerintem lassan nálad is vége.
2012. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dg.: Enteritis infectiosa k.m.n.

Ne foglalkozz vele, fosd ki, és vége.

2012. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát amit írtál diagnózis több napig tartó hasmenéssel jár, nem fél napossal. szóval nem hiszem.
2012. jan. 26. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!