Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Influenzának lehetnek ezek a...

Influenzának lehetnek ezek a tünetei?

Figyelt kérdés
Tegnap mikor hazaértem elkezdett iszonyatosan fájni a kezem,lában,nyaka,hátam. Vettem be rá egy Algopyrint fájdalomcsillapító gyanánt. Nem használt semmit és a gyomrom is elkezdtett fájni. Este bevettem egy Algoflex-et azzal tudtam aludni ugy-ahogy regelre az izületi fájdalom csökkent is de a gyomrom nem javul. Nem folyamatosan fáj hanem egyszer semmimajd ugy fáj mintha fel akarna robbanni. utána megint semmi. Voltaqm dokinál de az orvosok nyelvét én nem értem. Vettem C vitamint azt vettem egyet be. De ez a gyomor fájás nagyon rossz...

2012. jan. 27. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt a bajom nekem is 2 hete, olyan ízületi fájdalmaim voltak, hogy azt hittem nem élem túl, aztán neocitrant iszogattam, és bő egy hét múlva elmúlt, viszont mindvégig úgy éreztem mintha lázas lennék, de mégsem voltam az, elég kellemetlen nyavaja volt.....
2012. jan. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tegnap este én is ugy éreztem mintha lázas lennék de csak 37,1volt. Az izületi fájdalom méra csökkent de a gyomrom nagyon szar. Pedig írt rá a doki gyogyszert amit be is szedtem. Valamivel jobb de még így is nagyon fáj.
2012. jan. 27. 11:06
 3/3 A kérdező kommentje:
az izületi fájdalom szinte elmult de a gyomor fájás nem javul. Tegnap a doki felirt buscopan-t amira enyhült a gyomor fájás de nem mulik. Már 3 napja nem akar elmulni. Mi lehet ez?
2012. jan. 28. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!