Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Péntek óta nagyon gyenge...

Péntek óta nagyon gyenge vagyok, szédülök, néha hányingerem van . Vírus?

Figyelt kérdés
Van, hogy a fejem is megfájdul. Nagyon rossz a közérzetem is, lehet valami vírus? Holnap megyek a dokihoz, de félek mi lehet ez, erre lehetne inni mondjuk neocitrant? Lázas nem vagyok, csak néha ráz a hideg. Valakinek valami ami segített?
2012. máj. 21. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasad nem megy? Inkább ne igyál, majd holnap mond valamit a doki. b6 és társai viszont mehetnek. Valószínűleg, ha nincs semmi tartós betegséged akkor vírus. Velem is ez volt a múlt héten és a környezetemben többen mondták hogy megy a hasuk.
2012. máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fülproblémától a migrénszerű frontérzékenységen át (bár a hidegrázás fura) a vírusokig ezernyi oka lehet. A doki meg fogja kérdezni, volt-e hányás/hasmenés/láz (lázat mérd meg, kis hőemelkedés is számíthat). A neocitrán ártani nem árt, egyél kímélős kaját, igyál sokat, és kerüld a stresszt.
2012. máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!