Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megcsípett egy kullancs...

Megcsípett egy kullancs szombaton, tegnap vettem észre, még nagyon kicsi volt, egyből kiszedtem és fertőtlenítettem. Ma van egy enyhe fejfájásom, van teendő, vagy mástól lehet?

Figyelt kérdés
kb 3 órája kezdett el enyhén fájni a fejem és eléggé dekoncentrált vagyok. nincs se lázam se semmi más emésztés is rendben van, mivel a kullanccsal semmi szokatlan nem volt átfutott az agyamon hogy mástól lehet.

2012. máj. 21. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha még nem volt olyan nagy lehet már nem is élt benned a kullancs így nem szívta meg magát annyira, ha meg úgy szedted ki hogy a fejénél fogtad meg és nem öklendezte beléd a gyomor tartalmát akkor elég kicsi az esélye annak hogy megfertőzött, és nem is minden kullancs fertőző egyébként. Bennem eddig életembe 6 kullancs volt egy nap volt hogy 3 at szedtem ki magamból egyik elég nagy volt már, semmi bajom nem lett tőle. Szerintme még várj pár napot a fejed mástól is fájhat most jön a front lehet azt érzed már.
2012. máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen a frontra pont érzékeny vagyok.
2012. máj. 21. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!