Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kullancscsípés után mik a...

Kullancscsípés után mik a Lyme-kór tünetei?

Figyelt kérdés

Három éve volt egy fertőzőtt kullancs csípésem, amivel két hétig voltam kórházban. (40 fokos láz, iszonyú fejfájás) A vérképből megállapípítottak pajzsmirigy ----működési problémát. Erre kaptam egy gyógyszert amitől össze vissza vert egész nap a szívem Ezt akkor elmondtam az orvosnak aki meglepő módon reagált. "Minek olvasom el a várható mellékhatásokat a gyógyszer papírján - biztos bebeszélem magamnak (mindezt fennhangon) Nincs más gyógyszer- vagy szedem vagy szívizom elégtelenségem lesz ami gyógyíthatatlan. Saját érdekemben szedjem." Hát én nem tudtam szedni. (akkor nagyon elegem lett az orvosokból) Néha van ritmuszavarom. Teljesen rapszódikus. Más orvos itt nincs (ő volt a legjobbnak nevezett)

Vannak más tüneteim. Mellkasi szorongás szerű érzés. Olyan mint a vizsgadrukk, de csak a testem reagál az agyam az nyugodt. Ez van olykor hetekig minden nap, aztán hónapokig semmi. Mire elmennék orvoshoz már elfelejtem. Akinél voltam azt mondta pánikbetegség. Esetleg a Lyme kórnak milyen utólagos hosszútávú tünetei vannak? Tényleg kellene azt a gyógyszert szednem?

40/N


2012. máj. 22. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:
2012. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!