Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kinek mi vált be tényleg...

Kinek mi vált be tényleg pollenallergia ellen?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Xyzal (szinte évente változtatják a nevét, néha Cetrizin... meg még volt valami, csak nem jut eszembe :-).
2009. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én is Xyzal tablettát szedek.Nekem bevállt.De a tablettán kívül kaptam még Avamys orrsprayt.Vagy vannak különböző orröblítő oldatok,ilyen például a Physiomer.Az orröblítőt vény nélkül megkapod,viszont a sprayt allergológusnak kell kiírnia.
2009. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
NLP terápia, ezt képzett hipnoterapeuták csinálják, feltárja a megbetegedés valódi okait, és újraírja a neurológiai kódot. VÉGLEGES GYÓGYULÁS, NEM CSAK TÜNETI KEZELÉS! de általában több alkalommal el kell menni, nem túl olcsó. Érdemes pszichológushoz fordulni, aki képzett NLP terapeuta, mert sokszor olyan probléma van a tünet mögött, amit csak egy szakember képes megfelelően feltérképezni és kezelni.
2009. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az utolsótól kérdezem, mégis mennyibe kerül ez a terápia?

2009. aug. 29. 12:27
 5/11 anonim ***** válasza:

nasya orrspray, valakinek ez bevált már?


[link]

2009. szept. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ami NEM vált be nekem: Aerius, Zyrtec, Claritin, Taleum orrspray, Allergofilter (ez egy szivacs orrba), Coryzalia, homeopátiás gyógyszerek, csalán tea-előtte már hónapokig ittam.

szerintem tapasztalatnak ez is jó.

2009. szept. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
/Én ajánlottam az NLP terápiát/ Az ára nagyon változó, a terapeuta szabja meg. Pesten átlagosan 10.000 Ft/óra, vidéken 5-6000 Ft/óra(pl. Veresegyház, Pécs - itt ismerek terapeutákat, illetve én is ezzel (is) foglalkozom)Azt, hogy neked hány alkalomra lenne szükséged, nem lehet előre megmondani, a probléma súlyossága és fennállási ideje határozza ezt meg. minél régebbi, annál többet kell vele foglalkozni. De van, akinek egy kezelés is elég.
2009. szept. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

/előző vagyok/ Írtam erről egy cikket egy helyi lapnak, ha érdekel, itt elolvashatod:


[link]

2009. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. szept. 8. 07:07
 10/11 anonim ***** válasza:
A Nasya jól hat - ráadásul sokáig. Tavaly már azt használtam.
2010. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!