Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az AIDS terjedhet fehérneművel?

Az AIDS terjedhet fehérneművel?

Figyelt kérdés
ha felveszem más bugyiját, akkor elkaphatom tőle, elvégre nyálkahártya váladékok találkozhatnak. Jó, persze ki van mosva, de az elég? Gondolom itt ismerős, vagy ismeretlen, mondjuk turkáló stb. bugyira.
2009. júl. 16. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem az AIDS-től kéne elsősorban félned, mert ahhoz szerintem ennél több kell. De...más bugyiját nem vesszük fel, csakúgy mint használt bugyit sem, még akkor sem, ha előtte 3 napig klórban ázott...én legalábbis sosem tenném. Még új bugyit se veszek fel mosatlanul.

Kellemes kis gombás fertőzést lehet kapni, ha AIDS-et nem is.

2009. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előtemszólóval! AIDS-hez több kell és más bugyiját nem vesszük fel!
2009. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. Csak testnedvekkel terjed az AIDS. Mástól származó fehérneműt főzz ki mielőtt felveszel.
2009. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!