Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pirosas barnás folt a combomon...

Pirosas barnás folt a combomon. Lehet hogy daganatos elváltozás?

Figyelt kérdés
Kb 1hónapja keletkezett egy folt a bal combomon eleinte kicsi volt, de elkezdett nőni és már egy fél tenyér nagyságú. Az elején sokszor be is lilult, elég csúnyán nézett ki, mostanában is néha azt veszem észre hogy sötétedik. Szerintetek mi lehet? szeptember 8ra kaptam időpontot bőrgyógyászaton félek hogy addig valami bajom lesz :(

2012. júl. 28. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, nézesd meg bőrgyógyásszal .
2012. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiatal nőknél előfordul,főleg combon,faron,felkarokon jelentkeznek véraláfutások anélkül,hogy az "áldozat" emlékezne az ütődésre.Úgy hívják,hogy ördögcsípés.Nem daganat nem kell betojnod.Tapintásra simának tűnik ugye?Nem domborodik ki?
2012. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jah nem olvastam végig bocs ha csak ilyen sokára akkor szerintem megy általános orvoshoz ő is biztos el tudja dönteni vagy ír beutalót
2012. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem,nem domborodik ki. Igen arra en is gondoltam de azt olvastam hogy azok kis atmerujuek, ez pedig hetrol hetre novekszik:/
2012. júl. 29. 02:36
 5/7 A kérdező kommentje:
hetfon pedig elmegyek a hazidokimhoz
2012. júl. 29. 05:06
 6/7 anonim ***** válasza:

A házidoki nem hiszem,hogy meg tudja állapitani,de egy próbát megér!Majd írd meg mit mondott a házidoki...

Ha meg nem tudja sztem menj el egy magánrendelésre,én tuti rászánnám az összeget,hogy megnyugodjak!

2012. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen már elakartam menni magánrendelésre de a doki akihez járok persze hogy most van szabadságon, szóval minden ellenem dolgozik. A háziorvosom amúgy jártas bőrbetegségek területén is ( mikor ekcémám volt, az a kenőcs többet használt amit ő írt fel mint az amit a bőrgyógyász a kórházban..) Szóval kikérem a véleményét és ha szerinte valami komolyabb akkor felkeresem az első magánorvost aki a telefonkönyvben lesz. Köszönöm a válaszokat! :)
2012. júl. 29. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!