Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan kezeljem az aknét?

Hogyan kezeljem az aknét?

Figyelt kérdés
Sajnos már elhatalmasodott az arcomon, homlokom, állam , orrom kivételével. Hegesedek is:(! Utálom magam. Bőrgyógyász által felírt tenutant és isotrexin gélt alakalmaztam 3 hétig. Abba kellett hagynom, mert terhes lettem. Most 21 hetes kismama vagyok. Mivel gyógyszert nem szedhetek, mi más megoldás jöhetne szóba?
2009. júl. 21. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikus szépen ki tudja tisztítani. Nekem is szoktak jó mély, gyulladt "gombócaim" lenni, orvosnál is jártam vele, semmi eredmény. Utána mentem egy kozmetikushoz, aki nagyon szépen kitisztítja, és heg nélkül gyógyul. A gyógyulást, tisztulást tudod segíteni, ha paradicsom héját ráragasztod ragtapasszal, mint egy dunsztkötést.
2009. júl. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

zinneryt vagy aknemicin nevű antibiotikumos oldatokat kérheted a bőrgyógyásztól, mert receptre van. Nekem a zinneryt 3 nap alatt a nagyon csúnya aknéimat elkezdte látványosan lehúzni és 2 hét alatt elmúltak!

27/L/egészségügyis

2009. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Akkor mindenfélekép visszamegyek a bőrgyógyászhoz.
2009. júl. 22. 05:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Az étrendeden kellene elsősorban változtatni:

-hús, tojás, tej és tejtermékek, csoki-kakaó, tartósított élelmiszerek elhagyása!

-minél több friss gyümölcs, és nyers zöldség!

-ha bírod járj el rendszeresen szaunázni is!

2009. júl. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bár lehet elkerülte a figyelmedet, hogy kismama vagyok. Szauna kizárva, tej, tejtermékekre, húsra szükségem van a baba miatt. A zödség, gyümi megvan. Valami csodaszer kellene!!!
2009. júl. 23. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!