Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gamma Gt. Eredményem 43...

Gamma Gt. Eredményem 43 lett.30-ig jó. Meg szerettem volna ismételni, mert ez emelkedett. Az orvosom azt mondta ne foglalkozzam vele,50 körül ez így van. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A CRP eredményem is több a megengedettnél.
2012. aug. 27. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt, hogy az orvos nem véletlenül orvos. Nem értem miért értene itt vki jobban hozzá, mint az, aki több évig tanulta a szakmáját.

Ha nem bízol az orvosodban, akkor nem laikusohoz kell fordulni, hanem másik orvoshoz, olyanhoz, akiben megbízol.

2012. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Öregszel, a májfunkciód már nem a régi, ha néha megiszol pár sört, akkor méginkább érthető!


Nekem 100 felett van, pedig még csak 45 vagyok, és nemis iszok! A kardiológus csak annyit mondott rá: "Ja, akkor ezt mi csináltuk!" ti. egy marék gyógyszert szedek (vérnyomáscsökkentő, értágító, vércukorszint csökkentő, trombózisgátló), aminek egy része kihat a májfunkcióra!

2012. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az érték ebben a korban lehet emelkedett a máj elzsírosodásától. Ez egyébként az emberek 80-90%-át érinti.

Ha nagyon zavar, akkor patikában vagy gyógynövény boltban lehet venni májvédő teakeveréket. Ez segíti a máj működését.

2012. aug. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!