Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lassan 2 honapja tarto hasmené...

Lassan 2 honapja tarto hasmenés, mitöl?

Figyelt kérdés
Voltam széklettenyészeten,negativ lett.Gasztroenterl.-nál,azt mondta IBS,irt fel Normix-ot,azt szedtem,meg Normaflore-t.Tükrözésre még nem küldött el,de szerdán megyek vissza hogy csináljon valamit.Van mikor 3-4napig semmi nincs csak kemény,most 3 napja megint hig,reggel szaladnom kell.Kinek van vagy volt ilyen problémája?Irjatok
2012. aug. 30. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
öhm nem lehet hogy valami olyasmit eszel amit nem bír a szervezeted? pl tej, vagy tejtermék (laktózérzékenység)
2012. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem tejallergiám volt. kívánom, hogy minél előbb légy egészséges.
2012. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom,mert b.nko orvosnál voltam,itt szenvedek mint hogy küldene vizsgálatokra.De kértem másikhoz idöpontot,remélem ö többet mondd majd.
2012. aug. 30. 18:22
 4/8 A kérdező kommentje:
és hozzáteszem 18 éves vagyok.erre azt mondta az orvos hogy az allergia már rég kijött volna.
2012. aug. 30. 18:27
 5/8 anonim ***** válasza:
az allergia lehet, de a laktóz érzékenység nem... én 23 éves vagyok, és egy éve vagyok érzékenyebb a laktózra (télen kétszer is rövid időn belül elkaptam a hányás hasmenést ezért alakult ki) régebben volt hogy egy liter tejet megittam egy szuszra jófrmán és semmi bajom nem volt tőle... most ha már két bögre tejet megiszok már fél-egy óra múlva görcsöl a hasam és rohanok wc-re
2012. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van,orvosok nem találták az okot,én meg belefáradtam az állandó orvoshoz járkálásba,főleg,hogy nincs betegszabin,így elvesztem aznapra a munkabéremet.Szedek mindennap Immodiumot,de még így is nagyon kellemetlen,nem tudok elmenni sehova nyugodtan,mindig félek,ha nincs a közelben WC.És egyébként 8 éve szenvedek ettől,azóta kicsit jobb,mióta kiiktattam a kenyeret az étrendemből,de megmaradt,csak egy nagyon kicsit javult.
2012. szept. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szegénykém :( én 19 vagyok és nekem is lassan 3 hete tart a hasmenésem, hányingerrel kísérve. :( de csak 19.re kaptam időpontot Gasztroenterológiára :(
2012. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valamelyikőtöknek kiderült, hogy mi volt a gond?
2020. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!