Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi bajom van? (Kérdésed túl...

Mi bajom van? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Két hete fáj,de egy hete elkezdett görcsölni a hasam,éjszakánként nem tudok aludni annyira fáj,tegnap is 4-ig ültem összegömbölyödve,mert annyira fájt. Voltam háziorvosnál,azt mondta,hogy gyomorrontásom van. Diétáztam,ugyan úgy fájt,szerintem az epém megint csinálja az eszét,vettünk tegnap teát,direkt epére meg gyógyszert,azt is epére,délután tök jól voltam ahhoz képest (még mindig görcsölt a hasam,de nem annyiszor) aztán este megint rosszul lettem,úgy aludtam el,hogy azt álmodtam,hogy bevettem valami gyógyszert és jobban lettem.

Már párszor mondtam,hogy menjünk el a kórházba,pl. ma is,de ma úgyse tudnák megcsinálni a kivizsgálást,holnap nekem meg évnyitó és 3 órát kell ülni a templomba,nem tudom,hogy fogom kibírni,főleg,hogy a hasam is megy :(

Kérlek segítsetek,nagyon el vagyok keseredve,nem tudom mit csináljak



2012. szept. 16. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
wc-zésed normális? nem megy a hasad,vagy nincs szorulásod?
2012. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A sürgésségire bármikor mehetsz,minden vizsgálatot megcsinálnak :) Vérvétel, uh, stb!

Tapasztalat

2012. szept. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megy a hasam,szerintem úgy lesz,hogy reggel elmegyünk a háziorvoshoz kérünk beutalót kivizsgálásra (Romániában lakom,egyszer voltam a kórházba 10 évesen,akkor is az epémmel volt gond és én úgy tudom,hogy kell kérni papírt,ha nem így van akkor bocsánat,ne hurrogjatok le kérlek) elmegyünk a kórházba és később a könyvekért vagy még a kórház előtt,mindegy.
2012. szept. 16. 15:59
 4/10 A kérdező kommentje:
Beszéltem apummal most jött haza,a sulit kihagyom,megvárjuk míg anyum hazajön a munkahelyéről és utána megyünk a kórházba. Egyébként a köldököm környékén fáj,tudom,hogy nem ott van az epém,de a háziorvos is azt mondta,hogy biztos elrontottam az epémet,bár ő azt se tudta megállapítani múltkor,hogy agyhártyagyulladásom volt.
2012. szept. 16. 17:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt a dokinál. Nem szabad sokáig húzni...
2012. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Voltunk a háziorvosnál ő is ezt mondta,bezzeg múlthéten csak vitamint adott,na mindegy. Holnap vesznek vért meg beadjuk a székletet és a vizeletet és remélhetőleg még aznap megmondják,hogy mi bajom van,majd még írok.
2012. szept. 17. 17:21
 7/10 A kérdező kommentje:

Voltam ma orvosnál azt mondta a doki,hogy rubeólás vagyok és hogy nem jött ki rajtam rendesen,hogy bennem lappang,pénteken megyünk vissza,hogy megnézze,hogy jobban vagyok-e,aztán hétfőn meg vissza kell menni a széklet,vizelet eredményekért. Már nem görcsöl a hasam,jobban is érzem magam hál'istennek,már nagyon untam,és ha minden jól megy kedden mehetek is suliba :)

Azért írtam le mindezt,hogyha valakinek netán ugyan ezek a tünetei lennének,akkor menjen minél hamarabb orvoshoz és ne halogassa hetekig,mint én.

2012. szept. 19. 16:48
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerdán vissza kell menjek megint a dokihoz,hogy megnézze,hogy hogy vagyok,most megint fáj a hasam,na mindegy. A vizeletemben homokot találtak,a székletben meg gombát.
2012. szept. 24. 15:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Juuuj...ezek nagyon durvák :( Vesekő...a másik nekm tudom.

Jobbulást!!!

2012. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

A gomba az valami vírus féleség,attól ment a hasam meg görcsölt.

2012. szept. 24. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!