Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bolha ellen mit lehet tenni?...

Bolha ellen mit lehet tenni? Hogyan tudom eltüntetni, hogy elmúljon, békén hagyjon? Elég kellemetlen. Nincs valami szer, oltás, vagy hatásos praktika, ami elűzi, és távol tartja?

Figyelt kérdés
Kínos, pedig tisztaságmániás vagyok, de valahogy mégis megtalált. Összevissza csíp. Segítsetek! köszönöm.
2008. máj. 16. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel, vagy nappal csíp? Van kutya/macska a háznál? Egy pont látszik a csípés helyén, vagy kettő?
2008. máj. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj be a gyógyszertárba és kérj valami bolha elleni port. Sajnos egyszer nálunk is behozta a macska. A portól amit a gyógyszertárban kaptunk kb. 1 hét után eltűntek.
2008. máj. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Éjjel csíp, 2 pont látsik a helyén de olyan is van ahol egy(vagy csak nem látom a másikat?!?).Van egy kutyánk (kaukázusi) de rajta kb 1,5 hete bolhanyakörv van, a tünetek utána jelentkeztek, kb 1 héttel. Egy kisebb területen belül van 3-5 csípés,egy sávban. :-(

Amúgy aranyosak vagytok, köszönöm a segítséget

2008. máj. 17. 08:05
 4/9 A kérdező kommentje:

Mozgást nappal isérzek, de lehet bedumálom magamnak, mert mior odanézek, semmi.


:-(

2008. máj. 17. 08:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha két pont látszik egymás mellett, akkor nem bolha, hanem pókcsípés!
2008. máj. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, lemaradt! Ha éjjel csíp, akkor legjobb, ha rendszeresen kiszellőzteted az ágyneműt, és a hálóruhát. Ha mégis bolha, azt nem szereti, és kimegy belőle + gyakran porszívózni az ágyat, amíg a tünetek elmúlnak!
2008. máj. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséged!

Remélem sikerül!

:(

2008. máj. 20. 11:26
 8/9 anonim válasza:
Ha tepszibe teszel vizet majd bele egy gyertyat! Odavonza oket a meleg es belefulladnak a vizbe! Most tesztelem,mert engem is megtalaltak a kis mocskok!:)
2013. jan. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Cobra rovarirtó spray a legjobb ellenük. Be kell vele fújni az egész lakást, egy hét múlva megismételni.

Be kell fújni szekrény mögött, ágy alatt, az egész padlót, minden szőnyeget, ágyakat (ágyneműt persze cserélni kell utána), fotelokat stb. Ez a leghatékonyabb, de utána nem lehet a lakásban tartózkodni.

2014. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!