Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Igaz az, hogy a c-vitamin...

Igaz az, hogy a c-vitamin szedésével megelőzhető a betegség? Hallottam már ilyet is olyat is

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 20:13
 1/5 shoona:D ***** válasza:
a c-vitamin megerősíti az immunrendszert ami ezáltal hatékonyabban tudja leküzdeni a fertőzéseket, bajod biztos nem lesz tőle :)
2012. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem igaz. Immunrendszert erősít, mint amúgy félszáz más dolog is, de attól még simán lehet betegséget kapni.
2012. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen valami ilyesmit mondtak akkor csak jól mondják:(Köszönöm
2012. szept. 25. 20:28
 4/5 shoona:D ***** válasza:
kedves 2.válaszoló : nem azt mondtam h nem lehet ilyenkor elkapni a betegségeket!! azt mondtam az immunrendszer hatékonyabb tőle !
2012. szept. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az immunrendszer hatékonyabb tőle, és kell a szervezetnek, de sokan agyba-főbe szednek mindenféle vitamint aminek semmi értelme, és sokszor még ártanak is vele.

C vitamintól, ha vki rendszeresen nagy dosisban szedi, előfordulhat hogy veseköve lesz. Vagy ha van/volt már köve, akkor meg kell gondolnia mennyit szed belőle.

2012. szept. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!