Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azt olvastam, hogy 6 millió...

Azt olvastam, hogy 6 millió vakcinát rendelt Mo. A H1N1 vírus ellen. és 4 millió-t ingyen a veszélyeztetebbeknek (biztos elsősorban lesznek a politikusok:@) és a többi 2 milliót a gyógyszertárban lehet megvásárolni! (? )

Figyelt kérdés
Mennyiért lehet majd kb. ezt megvenni, ha netán nem esnék bele ebbe a 4 millióba?
2009. aug. 6. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Én nem adatom be magamnak,bár nyugdíjas vagyok.Az egész csak nagy felhajtás,a gyógyszertárak akarnak belőle hasznot húzni.Beadatod magadnak,legyengül tőle a szervezeted egy időre,és elkapod a másikfajta vírust,és betegebb leszel,mint az oltás nélkül lennél.Napokban írta egy orvos itt,hogy feleslegesnek tartja.
2009. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A tegnap esti híradóban 1100 Ft körüli összeget mondtak (kiderül mennyit raknak rá még hasznot) és igen, a patikákban lehet majd megvásárolni. Félmillióra becsülték az eü. dolgozók és egyéb nemtommilyen foglalkozás körükben veszélyeztetetteket (hű, ez de nehéz szó!!!!), 3,5 millióra a kisgyermekek, idősek, krónikus betegek számát. Így a lakosság 60%-a tehető védetté... hogy mi van a többi 40 %-kal?
2009. aug. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok hűhó semmiért.C vitamin, légzőgyakorlatok, általában egészséges életmód.A Biborkasvirág EChinacea cseppek természetes immunfokozó, méhpempő,propolisz.

Akik le vannak gyengülve még rosszabbul lehetnek az oltástól.

2009. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek. ez egy felesleges felhajtás. a h1n1 is csak egy sima influenza, csak a 6szorosára fújták, és ijesztő nevet adtak. olyan mint az összes többi, nátha, fejfájás, láz. ugyanaz mint egy sima influenza. nem vettétek még észre? ti is a média irányítása alatt éltek? sok pénzt, és sok bosszúságot megspórolna magának azaz ember, aki nem csak a média által élne. a média manipulatív.


ha elkapzad a h1n1-et, menj orvoshoz, kapcs antibiotikumot és 5 nap alatt meggyógyultál.


ezek a védőoltások amúgy árthatnak is.

2009. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
"ha elkapzad a h1n1-et, menj orvoshoz, kapcs antibiotikumot " antibiotikumot nem adnak vírusra ember
2009. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A betegség ellen vakcina nincs, ám az olyan antibiotikumok, mint a Tamiflu vagy Relenza hatásosak lehetnek a kezelésében"


most magyarázzál ember....

mielőtt belekötnél h de van vakcina, ezmég azelőtt íródott h lett volna. ember...

2009. aug. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!