Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Két hete nagyon fáj a gyomrom,...

Két hete nagyon fáj a gyomrom, és az alhasam. Hat napja hasmenésem van 2 napja friss piros vér is távozik. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha véres a székleted azonnal fordulj orvoshoz mert komoly gond is lehet, ez nem játék.
2012. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

6 napja tartó hasmenéssel és véres széklettel nem mentél még orvoshoz?

Hát csak gratulálni tudok hozzá.

Talán holnap keresd fel az ügyeletet....

2012. okt. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Összeszedhettél valami jó kis bélfertőzést, ez a legegyszerűbb.

De sajnos egyéb elhúzódóbb bél betegség is okozhat hasonló tüneteket. Pl: fekélyes vastagbél gyulladás, Cron betegség.

Holnap menj mindenképp orvoshoz, ki kell vizsgálni !

2012. okt. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
minél előbb menj el orvoshoz.
2012. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Egyetértek a többiekkel!

Sürgősségire mehetsz ilyen tünetekkel. Én 2 éve jártam hasonlóképpen, de a vizeletem volt enyhén piroskás, de a házidokim mondta, hogy az ilyennel már sürgősségire kell/lehet/ menni.

Menj orvoshoz mielőbb!!!!!

2012. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A piros vér az utolsó bélszakasznak-betegségére mutat. Vagy a sok gyakori székelés aranyér,- sérülésre.


A fekete széklet az a gyomor vagy felsőbb bélszakasz vérzésére mutat rá.


A gyomorfájást is meg kell említeni!

2012. nov. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 DrFaktor válasza:

Orvoshoz vele.

Valószínűleg valamilyen fertőzés következtében fellépő bélgyulladásról van szó. A vér, ha élénkpiros, és a wc papíron is viszonylag tiszta nyomot hagy, származhat kifakadt aranyértől (a napok óta tartó erőlködés, dörzsölés hatására), de súlyosabb esetben lehet akár a gyomor vagy a bélfal nyálkahártyájának sérülésétől is. Mielőbb ki kell vizsgáltatni.

2012. nov. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Akut orvoshiány a problémád. Csatlakozom minden előttem szólóhoz. AZONNAL ÜGYELETRE! Én mélyen hallgatnék a vérzés hosszáról. Egy orvos helyében azért kifaggatnálak a napi étkezéseid összetételéről, napi folyadékbeviteledről (kizárólag tiszta víz érdekel, mert egyebet nem folyadékként értékel a szervezet!), számáról, ürítéseid gyakoriságáról, állagáról. Az orvosi terápia és gyógyszerek MELLETT - és nem helyette - a fent leírtak jó irányba történő változtatása gyorsíthatja a teljes gyógyulást. Érdekel a válaszod! "Joer"
2012. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Balázsné Beáta válasza:
Sürgösen menj el az orvoshoz nem kellett volna eddig várni.Jobbulást érdekelne a válaszod.
2012. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 slozinger válasza:

De ha halasztgatod akkor a leendő patológusod keresd.

Jó magam is azt mondom irány az ügyelet !Lehet az is legrosszabb esetben hogy kilukadott a gyomrod ha netán sók a gyomorsavad ! Majd az orvos diagnosztizál az elmondásos panaszok után.

2012. nov. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!