Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sürgősségi fogamzásgátló...

Sürgősségi fogamzásgátló okozhat erős hasmenést? Sajnos először kellett vennem, biztos ami biztos. Előtte nem szedtem semmilyen fogamzásgátlót.

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de nézd meg a betegtájékoztatót. Bevétel után mennyi idővel jelentkezett a hasmenésed?
2009. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hasmenest okozhat nemcsak gyogyszer, esetedben a fogamzasgatlo, hanem a stressz is...
2009. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát úgy volt hogy szombat hajnal 1 kor vette be, és hétfőre lettem nagyon rosszul..

de azelőtt még vasárnap hajnalban boroztunk és hazafele megettem egy félkaréj dinnyét, bár lehet attól? mert gyümölcsárusnál ott volt felvágva meg lehet egésznap:S

csak az a baj még mindig megy a hasam, nem megyek annyit wcre. inkább este 2 x 3x. napközben nem nagyon. szedem a széntablettát, naponta 2. kevés? de még mindig Híg nagyon:S

2009. aug. 13. 23:43
 4/5 A kérdező kommentje:

kezdek félni:( már úgy eszek is naponta egyszer:S de mintha az jönne ki este és kész :/

vegyek be több széntablettát? vagy mitévő legyek?

kétlem hogy egy gyógyszertől ilyen hasmenést kapjak:S sose volt ilyen.. a doktor is csak annyit mondott a tüneteimre, hogy ez vírusos fertőzés.. mondom kösz..

2009. aug. 13. 23:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vok. Igyál naponta 3x langyos cukros teában Normaflore-t. Azért kérdeztem, hogy mikor kezdődött a hasmenésed, mert ha a sürgősségi fog.gátló után még aznap, akkor kimosódott volna a gysz. De így nyugi. Lehet, hogy tényleg vírus, azoktól szokott ilyen rosszul lenni az ember. Egyél naponta többször könnyűt pl. reszelt alma keksszel, főtt krumpli, és igyál sokat!
2009. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!