Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire mondható frissnek...

Kevin12 kérdése:

Mennyire mondható frissnek egy másfél hónapos vérkép?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nemrég voltam katonaorvosin és ott vér, vizelet vizsgálat is volt. 11 vagy 14 volt a fehérvérsejt számom, már nem emlékszem, mert elvették tőlünk az orvosin. Egy hete kb szakad az izzadság a tenyeremből és a nyaki nyirokcsomóim is néha megduzzadnak néha nem tapinthatók. Vissza- vissza térő hőemelkedésem is van. A dokim azt mondta ha nem múlik el hamarosan akkor menjek vissza és megint csinálunk egy vérképet. Amikor elsőszor elmentem hozzá kért vizeletet és ráontotte valami papírra. Annyit mondott, hogy látok pár eltérést. Valami gyulladásod lehet azt mondta. Adott antibiotikumot, de nem használt.Nem fáj a torkom nem fogytam nincs lázam nem fájnak a fogaim sem. Akkor hogy lehetne gyulladásom ha nem fáj semmim? De félek elmenni megint egy vérképet csináltatni, mert félek az eredményektől. Olvastam már minden baromságot a neten, hogy a duzzadt nyaki nyirokcsomók nem jelentenek semmi jót.
2012. nov. 4. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha egy hete vannak problémáid, akkor a másfél hónapos vérkép semmit sem jelent.

Ha nem fáj semmid, még lehet idült gyulladás a szervezetedben, ami néha előjön, néha elhalkul.

Ne gondolj a legrosszabbra, nagyon sok oka lehet.

2012. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát remélem nincs komoly bajom. Lehet csak azért félek mert kb 7-8 éven át mégcsak hőemelkedésem sem volt egy nátha 2 trüsszentés volr és most hirtelen fura dolgokat fedezek fel. Itt fáj ott fáj. Most szeretném megkérni a barátnőm kezét és végre lett egy normális munkahelyem ahol nem kell megszakadnom minden nap havi 70ért.
2012. nov. 4. 17:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és még valami. Nem vagyok egy beszari gyerek de a doki azt mondta hogy nem hùzod már sokáig amikor jottem ki a rendelőböl. Mert dohányzom.
2012. nov. 4. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!