Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Náthás lettem, rossz közérzet,...

Náthás lettem, rossz közérzet, hidegrázás, orrdugulás. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Múlt héten otthon voltam 3 napig hányással-hasmenéssel. Mikor kezdtem volna tanulni rossz lett a közérzetem, teljesen bepánikoltam, nem tudtam tanulni. A mai napon végig fújtam az orrom és sírtam. Ezt a 3 napot se tudtam bepótolni, ezért jöttem suliba, mondjuk nem sok haszna. Múlt este 1 órát tudtam aludni.Mit tegyek, hogy meggyúgyuljak? Anyuék se akarják, hogy tovább kimaradjak. A nátha is okozhatja, hogy előjöttek a rossz emlékek? Rettegek, hogy rossz jegyet kapjak, de ha itthon maradok, még több pótolni való lesz. Egyébként koleszos vagyok, utálom azt is és a sulit is. Anyáék szerint csak kitalálom és nem akarok bemenni a suliba.
2012. nov. 19. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Komolytalan szüleid vannak, már meg ne haragudj. Jobb lesz az nekik, ha ne adja Isten mentőt kell hívni hozzád, ha rosszul leszel? Szerintem nem.

Menj el a háziorvosodhoz, és írasd ki magad, amíg teljesen meg nem gyógyulsz!

Jobbulást!

2012. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!