Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyors segítség megfázás ellen?

Gyors segítség megfázás ellen?

Figyelt kérdés

Csütörtökön-pénteken megfáztam. Pénteken kezdett folyni az orrom, meg köhögtem rendesen. Ettem sok gyümölcsöt, ami csak volt itthon: kivit, mandarint, banánt. Este-reggel ittam (iszok) citromos gyümölcsös teát is. A köhögésre (és az elején még torokfájásra) szopogattam Strepsislt az első napon, utána Negrot. Már jobban vagyok, a köhögésem is alább hagyott, nem jön fel váladék. Az orrom továbbra is folyik... talán még rosszabb, mint korábban.

Sajnos makacsul ragaszkodik hozzám. Viszont most ez alatt az egy nap alatt tényleg meg kéne gyógyulnom, különben lőttek a szilveszteremnek... :(

U.i.:A hagymateát nem bírom meginni. :(

Előre is köszönöm! 14/L


2012. dec. 30. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
olivaolajba vagy étolajba reszelj fokhagymát, tegyél bele chilit, pirospaprikát, kevés sót,és ha van otthon, curryt. Jó csípős lgyen és ezt kend kenyérre, vagy piritósra, igyál hozzá forró teát. Jó még a torma is bármivel, virli, párizsi stb mellé.
2012. dec. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Akkor én megyek reggelizni! :D
2012. dec. 30. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!