Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megijedtem! Komoly bajom lehet?

Megijedtem! Komoly bajom lehet?

Figyelt kérdés

Lassan egy hete vagyok beteg. Az elején lázam is volt, azóta is köhögök,folyik az orrom. Voltam orvosnál és azt mondta, hogy torokgyulladásom van, meg légcsőhurutom. Ez idáig rendeben is van, de migrénes is vagyok és úgy három napja káprázik a szemem, úgy mint mikor nagyon erős több napos fejfájásom van. Fájt is a fejem , de nem hiszem, hogy migrénes volt, mert hamar elmúlt, és nem volt olyan erős. Éjszaka hánytam is, de csak az jött föl, ami az orromon keresztül ment le. Ha ilyen betegségem , akkor mindig van egy ilyen időszakom. A LÉNYEG: Nem sokat tudtam aludni, egész éjszaka fönt voltam. 5 óra körül, elaludtam egy olyan fél órát, de hirtelen felkeltem, hogy kifújjam az orromat. Nem tudtam visszaaludni és hamar észrevettem, hogy valami nincs rendben. Olyan volt, mint ha még mindig aludnék, de fönt voltam és ezt tudtam is jól. Nagyon fura volt, nem éreztem a torkomat, nem úgy hogy kiszáradt, hanem az egész nyakamat, vagy nem tudom, hogy mondjam. Minden reakcióm valahogy nagyon le volt lassulva. Tudtam mit csinálok, nyelni is tudtam, amikor a pohárért nyúltam azt is érzékeltem, de mint ha kicsit késve. Később azt is észrevettem, mint ha mindenem egy kicsit érzéketlenebb lenne, a lábam a karom, minden. Reggel gyorsan elrohantunk az orvoshoz, de valamit félre értett, amit mondtam neki. Meg nézte, hogy minden rendben van-e, de igazából akkora már javultam. Nem tudja mitől volt és igazából szerintem engem félre is értett. Meg vagyok ijedve, de még egyszer megyünk, orvoshoz, de most a sajátomhoz. Egyáltalán nem nyugodtam meg, tulajdon képen semmit nem mondott. Anya mondta, hogy csak azért van, mert nem aludtam és le vagyok gyengülve, de ennél már durvább influenzám is volt többször és semmi különös nem történt utána.


KÉRLEK HAMAR VÁLASZOLJATOK!



2013. jan. 14. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugii már!!! Beteg vagy és kész. Ki vagy merülve, nincs semmi bajod, csak már bebeszéled magadnak. Én 1x influenzás voltam, és felkeltem este a mosdóba, aztán elájultam, állítólag rángatóztam is, alig tértem magamhoz, pedig azelőtt mikor beteg voltam sose volt ilyen, meg azóta se hálistennek le is kopogom. Neked is ilyesmi, legyengült a szervezeted, lement a vérnyomásod. Feküdj sokat, és gyógyulj meg! Szia :)
2013. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végül voltam megint orvosnál és azt mondta, hogy a szervezetem így tudja feldolgozni a betegséget, hogy csöppet lebénulok. Eléggé elkaptam ezt a nyamvadt vírust, azért rendesen frászt kaptam, nem is tudtam, hogy így is ki jöhet rajtam a betegség, de azért köszi. :)
2013. jan. 15. 13:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Az első orvos azt nézte meg nálam, hogy nem kaptam e esetleg stroke-ot. Nem csoda, hogy így betojtam.
2013. jan. 15. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!