Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mandulagyulladásra otthoni...

Mandulagyulladásra otthoni kezelést ami 1-2 napon belül segít. Tudtok mondani?

Figyelt kérdés
5 napja voltam orvosnál, mert bedagadtak a nyirokcsomóim a nyakamon és fájt a nyelés.... a doki kiírt 1 hétre coldrex és septofort tablettát írt fel... szedem 5 napja, idáig jobb oldalt volt a csomó de 3 nappal ezelőtt áthúzódott a bal oldalra 2 napig szúrt a fülem és a nyelésnél is kicsit meg úgy alapjáraton is szúrt néha... és ma reggelre bedagadt a mandulám bal oldalt... gennyes is. Tudtok mondani otthoni megoldásokat amik segítenek? és kb 1-2 napon belül rendbe hoz??

2013. jan. 18. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg gyulladás, akkor napi 2x1 gombócnak megfelelő fagyi/jégkrém csodát művel. Lehúzza a duzzanatot. Nekem bevált, 2-3 nap alatt határozottan jobban voltam, és még finom is! :D Ha nem megy a fagyi valamiért, akkor jó hideg innivaló. Jobbulást! :)
2013. jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és forrót semmiképp se igyál! Teát is max. langyosan.
2013. jan. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát gyulladás az tuti, köszönöm :)
2013. jan. 18. 11:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom menj vissza a dokihoz, mert ha ez tüszős mandulagyulladás, arra antibiotikum kell, mert ha nem kezeled ki, később komoly szövődményei lehetnek. Egyébként én az Aloe vera sprayt javaslom még mellé, nekem segített a torokfájásra.
2013. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!