Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy kaphattam el a mononukleo...

Hogy kaphattam el a mononukleozist (csókbetegség)?

Figyelt kérdés
ez a 3. hete hogy itthon vagyok ,másfél hétig feküdtem 39 fokos lázzal.most már csak a fejem fáj,szédülök és néha hányingerem van. De hogy kaphattam el ?? attol lehet,hogy dec.21-én kb 8-an ittunk egy üvegből üditőt,attol el lehet kapni ? 13/l
2013. jan. 21. 17:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg macskától is el lehet kapni?
2013. jan. 21. 17:06
 2/7 anonim ***** válasza:
találó a magyar neve a betegségnek, de nemcsak csók útján terjed. ez a betegség hasonlít a herpeszre. szóval ha 8an ittatok egymás után ne csodálkozz.
2013. jan. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jo de senki se volt beteg .
2013. jan. 21. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki kapja el, akinek jobb állapotban van az immunrendszere, az legyőzheti, de hordozhatja is, te meg épp rosszabb passzban voltál, aztán előjött.
2013. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor már értem. Köszi a válaszokat!
2013. jan. 21. 19:08
 6/7 anonim válasza:
Elég ha valaki hordozza. Nekem is volt egy barátom még tini koromban, én tőle kaptam el, pedig neki semmi baja sem volt, csak hordozta. Hasonlóan hosszú ideig ledöntött a lábamról, mint téged!
2013. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elhiszem, most már én is tudom hogy nem mindenki betegstik meg tőle .De amig nem kaptam el nem is tudtam hogy ilyen betegség létezik. de igazábol nekem ebbe a vèrvételek a legrosszabbak . ma voltam a 3.vérvételen ,a kezemet is alig birom mozditani ,ráadásul ájulos is vagyok sajnos.
2013. jan. 24. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!